You dont have javascript enabled! Please enable it! چسب استایرن بوتادین رابر (SBR) - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

چسب استایرن بوتادین رابر (SBR)

استایرن بوتادین رابر اغلب به عنوان یک جزء اصلی در چسب های الاستومری، استفاده می شود.

SBR دارای خواص چسبندگی خوبی مشابه با رابر طبیعی و یا نئوپرن نیست اما به هر حال این ماده دارای قیمت ارزان تری نسبت به دیگر رابرها می باشد.

ترکیب این رابر با رابر طبیعی موجب بوجود آمدن چسب های SBR می شود که دارای خواص پیرشوندگی بهتری و جذب رطوبت پایین ترین هستند.

این چسب ها، مقاومت در برابر روغن و مقاومت در برابر اکسیداسیون چسب های بر پایه ی نئوپرن را ندارند و رزین های SBR به طور طبیعی دارای میزان بالایی از چسبندگی نیست.

اغلب تکتیفایرها و پلاستیسایزرها، به چسب های SBR افزوده می شود تا بدین صورت، میزان چسبندگی انها افزایش یابد.


چسب های SBR در انواع فرمولاسیون های مختلف استفاده می شوند. امولسیون های ابی این محصولات متداول تر از امولسیون های حلالی و محصولات ذوبی است.

چسب های SBR به صورت چسب های حساس به فشار و چسب های لایه ای در صنعت کاغذ، پارچه، چرم و … استفاده می شوند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب بتن

چسب بتن دارای انواع مختلفی می باشد. به طور کلی چسب بتن را می توان به دو تیپ چسب بتن اپوکسی و لاتکس یا چسب بتن پلیمری تقسیم کرد. از چسب های بتن برای ترمیم بتن ، آب بندی بتن و افزایش خصوصیات شیمیایی و مکانیکی بتن ، اتصال بتن قدیم به جدید و … استفاده می گردد.  چسب بتن بسیار کاربردی است و استفاده از آن بسیار رایج است. از مهمترین کاربرد

مواد شیمیایی ساختمان

ماستیک پلی اورتان

ماستیک پلی اورتان درزگیر الاستومری بر پایه پلی یورتان که به صورت سرد اجرا می‌شود و از چسبندگی بسیار عالی برای انواع سطوح با مصالح مختلف برخوردار می‌باشد. این محصول پس از اجرا و خشک شدن، الاستیسیته بسیار مطلوبی را دارا بوده و در مقابل انواع حلال‌های شیمیایی از جمله حلال‌های نفتی مقاوم می‌باشد .

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن