You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

چسب استایرن بوتادین رابر (SBR)

استایرن بوتادین رابر اغلب به عنوان یک جزء اصلی در چسب های الاستومری، استفاده می شود.

SBR دارای خواص چسبندگی خوبی مشابه با رابر طبیعی و یا نئوپرن نیست اما به هر حال این ماده دارای قیمت ارزان تری نسبت به دیگر رابرها می باشد.

ترکیب این رابر با رابر طبیعی موجب بوجود آمدن چسب های SBR می شود که دارای خواص پیرشوندگی بهتری و جذب رطوبت پایین ترین هستند.

این چسب ها، مقاومت در برابر روغن و مقاومت در برابر اکسیداسیون چسب های بر پایه ی نئوپرن را ندارند و رزین های SBR به طور طبیعی دارای میزان بالایی از چسبندگی نیست.

اغلب تکتیفایرها و پلاستیسایزرها، به چسب های SBR افزوده می شود تا بدین صورت، میزان چسبندگی انها افزایش یابد.


چسب های SBR در انواع فرمولاسیون های مختلف استفاده می شوند. امولسیون های ابی این محصولات متداول تر از امولسیون های حلالی و محصولات ذوبی است.

چسب های SBR به صورت چسب های حساس به فشار و چسب های لایه ای در صنعت کاغذ، پارچه، چرم و … استفاده می شوند.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

شاتکریت بتن

شاتکریت بتن سرعت هیدراتاسیون سیمان را بالا می‌برد و به همین علت مقاومت اولیه مخلوط بسرعت افزایش یافته و گیرش نهائی آن بطور قابل ملاحظه ای تسریع می‌شود. مشخصات فنی حالت فیزیکی: پودری رنگ: سفید مایل به زرد وزن مخصوص:gr/cm³ ۱/۳ PH (حل درمایع): ۶/۵ تا ۷/۵ یون کلر: ندارد موارد مصرف تونلها، آبروها، خاکریزها،

رزین

رزین پلی استر جامد

رزین های پلی استر جامد جهت رنگ های پودری با دوام فوق العاده و براقیت بالا در صنایع قطعات خودرو، لوزام خانگی، ماشین آلات صنعتی، قطعه سازی و همچنین انواع سطوح گالوانیزه، آلومینیوم، فسفاته شده و سطوح آماده سازی نشده مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های پودری که شامل رزین پلی استر جامد، رنگدانه

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!