You dont have javascript enabled! Please enable it! درباره ما - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

درباره ما

شرکت بازرگانی مهندسی ویستا پلیمر پارس

(سهامی خاص)

شرکت بازرگانی مهندسی ویستا پلیمر پارس (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۶ در شیراز تاسیس گردیده است و در زمینه های مختلف بازرگانی مواد اولیه شیمیایی به طور تخصصی فعالیت می نماید.
عمده فعالیتهای شرکت ویستا پلیمر پارس در زمینه مواد اولیه شیمیایی، مستربچ، پیگمنت، رنگ های صنعتی و پودری، چسب، رزین و مواد شیمیایی ساختمانی میباشد. این شرکت همواره با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه متخصص و با مطالعه بر روی محصولات نوین، موفق به ارائه دستاوردها و نوآوریهای متعدد در زمینه فرمولاسیون انواع چسب و رزین گردیده است و در این راستا مبادرات به واردات مواد اولیه از بهترین برندهای اروپایی و آسیایی نموده  است و هم اینک این افتخار را دارد که به عنوان تامین کننده مواد اولیه مورد نیاز صنایع رنگ و رزین، مستربچ و افزودنیهای شیمیایی ساختمان فعالیت نموده و توانسته است با حضوری فعال و مستمر در تولید، تامین و توزیع کالاهای مربوطه، گامی موثر و مفید در راستای اهداف صنعتی و تولیدی کشور را بردارد.

 این شرکت با داشتن کادر متخصص فنی و بازرگانی از دانشگاه‌های معتبر کشور و ارتباط مستقیم با شرکت‌های تامین کننده اصلی داخلی و خارجی، توانسته است با ارایه خدمات مناسب، توجه بسیاری از شرکت‌های موجود در نفت و گاز و پتروشیمی را به خود جلب نماید.

ویستا پلیمر پارس به عنوان یک شرکت کاملاً مشتری مدار همواره تلاش نموده محصولاتی با رضایت بالای مشتریان تولید و به ایشان عرضه نماید. ما تنها در مورد محصولات و فروش آنها مسئول نیستیم بلکه نحوه ارسال و ارائه روش های درست کار کردن با آنها و کلیه خدمات پس از فروش را نیز جزء وظایف خود میدانیم.

درباره-ما600

چشم انداز

شرکت تولیدی و بازرگانی شیمیایی ویستا پلیمر پارس با این چشم انداز که روزی به عنوان بهترین بازرگانی در زمینه ی ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مصرف کننده و خریدار در منطقه شناخته شود و به یکی از بازوهای محرک رشد اقتصادی کشور تبدیل گردد، به فعالیت های خود ادامه میدهد و امید آن را دارد که در این کشور پهناور به نوبه ی خود منشا اثر گردد.

 واحد تحقیق و توسعه شرکت ویستا پلیمر پارس مکلف است که در انتخاب و گزینش طرحهای جدید منطبق بر نیازهای اصلی صنعت کشور تولید آنها را در دستور کار خود قرار دهد، به عبارتی شناسایی معضلات صنعت کشور توسط متخصصین و کارشناسان واحد تحقیق و توسعه شرکت ویستا پلیمر پارس و ارایه نوآوری برای رفع آنها از ویژگیهای بارز این شرکت است.

همچنین دپارتمان طراحی و تولید این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و نیز دستگاههای پیشرفته، افتخار خدمت رسانی به صنایع مختلف  را دارد.

تماس با ما

لطفا با ما در ارتباط باشید

پل های ارتباطی

آدرس

فارس، پارک علم و فناوری شیراز

شبکه های اجتماعی

پیام شما

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن