You dont have javascript enabled! Please enable it! چسب اپوکسی - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

چسب اپوکسی

چسب اپوکسی به علت استحکام بالا، قابلیت چسبندگی به اکثر سطوح، مقاومت شیمیایی و جوی بسیار بالا، از پرکاربردترین چسبها محسوب می شود. این چسب ها به صورت تک جزئی و دو جزئی تولید می شوند.


چسب های اپوکسی تک جزئی معمولاً در دمای ۱۲۰ درجه تا ۱۵۰ درجه پخت می شوند. این محصول می تواند جایگزینی برای جوشکاری و پرچ کردن باشد زیرا چسبندگی بسیار خوبی بین قطعات فلزی ایجاد می نماید و برای سطوح بزرگ بسیار مناسب است. تک جزئی بودن این محصول مشکلات احتمالی در اثر حبس هوا در حین اختلاط را می کاهد.


چسب های دو جزئی در دمای محیط قابل پخت اند، اگرچه اعمال حرارت پخت آن ها را تسریع می کند و خواص نهایی را بهبود می بخشد.این چسب ها می توانند فشار را در بازه زمانی طولانی تحمل نمایند و بسته به فرمول اولیه خود در بازه دمایی ۹۵ درجه تا ۲۰۰ درجه مقاوم اند.

از مزایای اصلی چسب اپوکسی دو جزئی قابلیت اعمال آن بر سطوح مختلف (فلز، پلاستیک، چوب، شیشه، سرامیک و بسیاری لاستیک ها) است. این چسب ها در بسیاری حوزه ها از جمله صنایع الکترونیکی، هوافضا و وسایل پزشکی کاربرد دارد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی اصلاح کننده ضربه
(mpact Modifier)

مستربچ های اصلاح کننده و مقاوم ساز در برابر تنش های ضربه های محیطی به کارمی روند.در ویستا پلیمر پارس با دارا بودن کادر متخصص در زمینه پلیمر و در اختیار داشتن تجهیزات آزمایشگاهی قادر به تولید گرید های متنوعی از این محصول کاملا سفارشی و مطابق با نظر مشتری می باشد. این محصول حاوی

مواد شیمیایی ساختمان

امولسیون پایه آبی
(آسفالت سرد)

محصولی تک جزئی بر پایه قیر، رزین، و افزودنی‌های لازم و البته آب می‌باشد.که بااستاندارد ASTM D2939 مطابقت دارد. مشخصات فنی نوع: امولسیون خمیری شکل رنگ: مشکی قابلیت حل شدن: درآب وزن مخصوص gr/cm3 1/05 اشتعال پذیری: غیرقابل اشتعال انعطاف پذیری: تا ۵- درجه سانتیگراد مقاومت حرارتی: تا ۱۰۰ درجه سانتیگراد زمان خشک شدن: دردمای

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن