You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

چسب اپوکسی

چسب اپوکسی به علت استحکام بالا، قابلیت چسبندگی به اکثر سطوح، مقاومت شیمیایی و جوی بسیار بالا، از پرکاربردترین چسبها محسوب می شود. این چسب ها به صورت تک جزئی و دو جزئی تولید می شوند.


چسب های اپوکسی تک جزئی معمولاً در دمای ۱۲۰ درجه تا ۱۵۰ درجه پخت می شوند. این محصول می تواند جایگزینی برای جوشکاری و پرچ کردن باشد زیرا چسبندگی بسیار خوبی بین قطعات فلزی ایجاد می نماید و برای سطوح بزرگ بسیار مناسب است. تک جزئی بودن این محصول مشکلات احتمالی در اثر حبس هوا در حین اختلاط را می کاهد.


چسب های دو جزئی در دمای محیط قابل پخت اند، اگرچه اعمال حرارت پخت آن ها را تسریع می کند و خواص نهایی را بهبود می بخشد.این چسب ها می توانند فشار را در بازه زمانی طولانی تحمل نمایند و بسته به فرمول اولیه خود در بازه دمایی ۹۵ درجه تا ۲۰۰ درجه مقاوم اند.

از مزایای اصلی چسب اپوکسی دو جزئی قابلیت اعمال آن بر سطوح مختلف (فلز، پلاستیک، چوب، شیشه، سرامیک و بسیاری لاستیک ها) است. این چسب ها در بسیاری حوزه ها از جمله صنایع الکترونیکی، هوافضا و وسایل پزشکی کاربرد دارد.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

رزین
رزین

رزین کوپلیمر

این رزین از خانواده رزینهای امولسیونی کو پلیمر بر پایه مونومر وینیل استات ،آکریلات و وئوا تهیه شده است. که با استفاده از نرم_کننده سازگار با کو پلیمر وینیل استات دمای انتقال شیشه رزین را کاهش داده می_شود. فیلم این رزین اگر بالای MMFT خشک شود بسیار نرم ، انعطاف پذیر ، شفاف و چسبندگی

مواد شیمیایی ساختمان

واترپروف بتن

بتنـى با طرح مخلوط درست، مواد سنگى مرغوب و نسبت آب به سیمان مناسب تا حدود زیادى غیر قابل نفوذ مى باشد، لیـکن درزها و ترکهاى کوچک و خلل و فرج و سایر کاستى هائى که در حین ساخت و اجرای بتن بوجود مى آید باعث کاهش مقاومت آن در مقابل نفوذ آب و سایر

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!