You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

چسب اپوکسی

چسب اپوکسی به علت استحکام بالا، قابلیت چسبندگی به اکثر سطوح، مقاومت شیمیایی و جوی بسیار بالا، از پرکاربردترین چسبها محسوب می شود. این چسب ها به صورت تک جزئی و دو جزئی تولید می شوند.


چسب های اپوکسی تک جزئی معمولاً در دمای ۱۲۰ درجه تا ۱۵۰ درجه پخت می شوند. این محصول می تواند جایگزینی برای جوشکاری و پرچ کردن باشد زیرا چسبندگی بسیار خوبی بین قطعات فلزی ایجاد می نماید و برای سطوح بزرگ بسیار مناسب است. تک جزئی بودن این محصول مشکلات احتمالی در اثر حبس هوا در حین اختلاط را می کاهد.


چسب های دو جزئی در دمای محیط قابل پخت اند، اگرچه اعمال حرارت پخت آن ها را تسریع می کند و خواص نهایی را بهبود می بخشد.این چسب ها می توانند فشار را در بازه زمانی طولانی تحمل نمایند و بسته به فرمول اولیه خود در بازه دمایی ۹۵ درجه تا ۲۰۰ درجه مقاوم اند.

از مزایای اصلی چسب اپوکسی دو جزئی قابلیت اعمال آن بر سطوح مختلف (فلز، پلاستیک، چوب، شیشه، سرامیک و بسیاری لاستیک ها) است. این چسب ها در بسیاری حوزه ها از جمله صنایع الکترونیکی، هوافضا و وسایل پزشکی کاربرد دارد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

سازگارکننده مالئیکه پایه ABS

مواد کوپلینگ ایجنت ABS که با نامهای گرافت ABS، ABS مالئیکه، سازگارکننده آلیاژ PC/ABS، کوپلینگ ایجنت PA/ABS نیز شناخته میشوند. یکی از پر کاربردترین سازگارکننده های آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/ پلی کربنات و آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/پلی آمید میباشد که باعث سازگاری PC  و  PA و بهبود خواص کامپاند میشوند. در واقع با

چسب

چسب تیوبی

چسب تیوپی همه کاره  آمیزه ای است از پلیمرهای لاستیکی ، رزین های صنعتی و پایدار کننده ها که در مخلوطی از حلال ها، حل شده اند . پایه پلیمری این چسب پلی کلروپرن بوده و برای چسباندن کلیه سطوحی که باید با سرعت و استحکام بالا به یکدیگر بچسبند، بسیار مناسب می باشد. چسب

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!