You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

چسب اپوکسی

چسب اپوکسی به علت استحکام بالا، قابلیت چسبندگی به اکثر سطوح، مقاومت شیمیایی و جوی بسیار بالا، از پرکاربردترین چسبها محسوب می شود. این چسب ها به صورت تک جزئی و دو جزئی تولید می شوند.


چسب های اپوکسی تک جزئی معمولاً در دمای ۱۲۰ درجه تا ۱۵۰ درجه پخت می شوند. این محصول می تواند جایگزینی برای جوشکاری و پرچ کردن باشد زیرا چسبندگی بسیار خوبی بین قطعات فلزی ایجاد می نماید و برای سطوح بزرگ بسیار مناسب است. تک جزئی بودن این محصول مشکلات احتمالی در اثر حبس هوا در حین اختلاط را می کاهد.


چسب های دو جزئی در دمای محیط قابل پخت اند، اگرچه اعمال حرارت پخت آن ها را تسریع می کند و خواص نهایی را بهبود می بخشد.این چسب ها می توانند فشار را در بازه زمانی طولانی تحمل نمایند و بسته به فرمول اولیه خود در بازه دمایی ۹۵ درجه تا ۲۰۰ درجه مقاوم اند.

از مزایای اصلی چسب اپوکسی دو جزئی قابلیت اعمال آن بر سطوح مختلف (فلز، پلاستیک، چوب، شیشه، سرامیک و بسیاری لاستیک ها) است. این چسب ها در بسیاری حوزه ها از جمله صنایع الکترونیکی، هوافضا و وسایل پزشکی کاربرد دارد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی کاهنده شاخص جریان مذاب
MFI

مواد پلیمری در اثر فرآیندهای  پی در پی دچار افت کیفیت و افزایش ام اف ای می شوند با افزودن درصد های مشخص بین یک تا پنج درصد وزنی به مواد اولیه باعث کاهش درصد ام اف ای و بهبود خواص پلیمر در ماتریس پلی اتیلن می شود . مزایای استفاده از مستربچ  افزودنی کاهنده

مواد شیمیایی ساختمان

روان کننده زودگیر

روان کننده قوی بتن است با خاصیت زودگیری که در بسیاری از پروژه‌های بزرگ و کوچک در فصول سرد سال و یا مناطق سرد سیرکشور جهت دستیابی به کارائی مناسب با کاهش ۵ تا ۱۲ درصدی آب مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.با استاندارد ASTM C494 Tape E مطابقت دارد. مشخصات فنی نوع: مایعرنگ: قهوه ای

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!