You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

رنگ های پودری اپوکسی پلی استر
(هیبریدی)

یکی از انواع رنگهای پودری رنگ اپوکسی پلی‌استر است. این نوع از رنگهای پودری ویژگیها و خواص مربوط به خود را دارد که باعث شده در بسیاری از صنایع و زمینه‌ها کاربرد داشته باشد. اگر بخواهیم بیشتر این نوع رنگ پودری را بشناسیم باید بدانیم که پوشش‌های پودری اپوکسی پلی استر (هیبریدی) در کنار زیبایی ظاهری از خواص شمیایی و مکانیکی خوبی نیز برخوردارند. سطح عالی، خواص شمیایی و مکانیکی ایده‌آل دوام در برابر حرارت کوره‌های پخت طیف‌های متنوع براقیتهای مختلف و قیمت مناسب را می‌توان به عنوان مشخصه‌های اصلی این رنگها نام برد. به همین دلایل رنگ های اپوکسی پلی‌استر پر مصرف‌ترین رنگهای پودری در سطح دنیا می باشد.

اپوکسی پلی استر

پوششهای پودری بر پایه اپوکسی پلی‌استر در برابر شرایط جوی مقاومت خوبی ندارند و نمی‌توان این رنگها را جهت پوشش قطعاتی که به مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند توصیه نمود.

 موارد مصرف پوشش های اپوکسی پلی استر:

این رنگها جهت پوشش قطعات مختلف لوازم خانگی، قطعات اتومبیل (که در مقابل نور خورشید استفاده نمی‌شوند) و برخی پروفیل‌های آلومینومی کاربرد وسیعی داشته  و از اهمیت خاصی برخوردارند.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

رنگ

رنگ های پودری اپوکسی

رنگ‌های اپوکسی به دلیل خاصیت‌های بسیار خوب چسبندگی و مقاومت در برابر عوامل شیمیایی امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از رنگ‌های اپوکسی خاصیت ضد‌خوردگی و محافظت از سازه‌های دریایی و سایر صنایع می‌باشد. رنگ‌های اپوکسی دریایی دارای فام‌های متفاوت هستند و برای مصارف داخلی به عنوان رویه می‌توانند به کار

مواد شیمیایی ساختمان

غلظت دهنده ها

غلظت دهنده های سلولزی نقشی اساسی در کیفیت نهایی ملات ها و چسب های ساختمانی ایفا می کنند. اهمیت مصرف این محصولات از کلیه ی افزودنی های دیگر بیشتر است.نقش این مواد در ملات ها و چسب های ساختمانی هم ارز و در برخی موارد بیش از پلیمرهای ارگانیک ارزیابی می شود. مهم ترین نقش

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!