You dont have javascript enabled! Please enable it! رنگ های پودری اپوکسی پلی استر (هیبریدی) - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

رنگ های پودری اپوکسی پلی استر
(هیبریدی)

یکی از انواع رنگهای پودری رنگ اپوکسی پلی‌استر است. این نوع از رنگهای پودری ویژگیها و خواص مربوط به خود را دارد که باعث شده در بسیاری از صنایع و زمینه‌ها کاربرد داشته باشد. اگر بخواهیم بیشتر این نوع رنگ پودری را بشناسیم باید بدانیم که پوشش‌های پودری اپوکسی پلی استر (هیبریدی) در کنار زیبایی ظاهری از خواص شمیایی و مکانیکی خوبی نیز برخوردارند. سطح عالی، خواص شمیایی و مکانیکی ایده‌آل دوام در برابر حرارت کوره‌های پخت طیف‌های متنوع براقیتهای مختلف و قیمت مناسب را می‌توان به عنوان مشخصه‌های اصلی این رنگها نام برد. به همین دلایل رنگ های اپوکسی پلی‌استر پر مصرف‌ترین رنگهای پودری در سطح دنیا می باشد.

اپوکسی پلی استر

پوششهای پودری بر پایه اپوکسی پلی‌استر در برابر شرایط جوی مقاومت خوبی ندارند و نمی‌توان این رنگها را جهت پوشش قطعاتی که به مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند توصیه نمود.

 موارد مصرف پوشش های اپوکسی پلی استر:

این رنگها جهت پوشش قطعات مختلف لوازم خانگی، قطعات اتومبیل (که در مقابل نور خورشید استفاده نمی‌شوند) و برخی پروفیل‌های آلومینومی کاربرد وسیعی داشته  و از اهمیت خاصی برخوردارند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ فوم ساز

عوامل شیمیایی فوم ساز، مواد افزودنی هستند که گازهای فوم ساز را در جریان فرایند ترمو پلاستیک آزاد می سازنند. در خلال فرایند اخطلاط مستربچ فوم ساز و مواد رزینی پایه، گازهایی توسط واکنش حرارتی آزاد می شوند و در نهایت یک فوم پایدار، در یک قطعه ی پلاستیکی مشخص تولید خواهد شد. پودرهای فوم

چسب

چسب بتن

چسب بتن دارای انواع مختلفی می باشد. به طور کلی چسب بتن را می توان به دو تیپ چسب بتن اپوکسی و لاتکس یا چسب بتن پلیمری تقسیم کرد. از چسب های بتن برای ترمیم بتن ، آب بندی بتن و افزایش خصوصیات شیمیایی و مکانیکی بتن ، اتصال بتن قدیم به جدید و … استفاده می گردد.  چسب بتن بسیار کاربردی است و استفاده از آن بسیار رایج است. از مهمترین کاربرد

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن