You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

رنگ های پودری اپوکسی پلی استر
(هیبریدی)

یکی از انواع رنگهای پودری رنگ اپوکسی پلی‌استر است. این نوع از رنگهای پودری ویژگیها و خواص مربوط به خود را دارد که باعث شده در بسیاری از صنایع و زمینه‌ها کاربرد داشته باشد. اگر بخواهیم بیشتر این نوع رنگ پودری را بشناسیم باید بدانیم که پوشش‌های پودری اپوکسی پلی استر (هیبریدی) در کنار زیبایی ظاهری از خواص شمیایی و مکانیکی خوبی نیز برخوردارند. سطح عالی، خواص شمیایی و مکانیکی ایده‌آل دوام در برابر حرارت کوره‌های پخت طیف‌های متنوع براقیتهای مختلف و قیمت مناسب را می‌توان به عنوان مشخصه‌های اصلی این رنگها نام برد. به همین دلایل رنگ های اپوکسی پلی‌استر پر مصرف‌ترین رنگهای پودری در سطح دنیا می باشد.

اپوکسی پلی استر

پوششهای پودری بر پایه اپوکسی پلی‌استر در برابر شرایط جوی مقاومت خوبی ندارند و نمی‌توان این رنگها را جهت پوشش قطعاتی که به مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند توصیه نمود.

 موارد مصرف پوشش های اپوکسی پلی استر:

این رنگها جهت پوشش قطعات مختلف لوازم خانگی، قطعات اتومبیل (که در مقابل نور خورشید استفاده نمی‌شوند) و برخی پروفیل‌های آلومینومی کاربرد وسیعی داشته  و از اهمیت خاصی برخوردارند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی شفاف کننده
(Clarifier)

این محصول به منظور افزایش شفافیت در فیلم های بسته بندی به کار می رود .امروز مصرف کنندگان حساسیت بیشتری نسبت به استفاده از محصولات پلاستیکی به خصوص در صنعت بسته بندی به لحاظ استاندارهایی همچون بهداشتی بودن و زیبایی دارند این خانواده از محصولات آرمن پلیمر به این موضوع کمک شایانی می کند  با

چسب

چسب تیوبی

چسب تیوپی همه کاره  آمیزه ای است از پلیمرهای لاستیکی ، رزین های صنعتی و پایدار کننده ها که در مخلوطی از حلال ها، حل شده اند . پایه پلیمری این چسب پلی کلروپرن بوده و برای چسباندن کلیه سطوحی که باید با سرعت و استحکام بالا به یکدیگر بچسبند، بسیار مناسب می باشد. چسب

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!