You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

غلظت دهنده ها

غلظت دهنده های سلولزی نقشی اساسی در کیفیت نهایی ملات ها و چسب های ساختمانی ایفا می کنند. اهمیت مصرف این محصولات از کلیه ی افزودنی های دیگر بیشتر است.نقش این مواد در ملات ها و چسب های ساختمانی هم ارز و در برخی موارد بیش از پلیمرهای ارگانیک ارزیابی می شود.

مهم ترین نقش های غلظت دهنده های سلولزی در ذیل اشاره می گردد:

  • افزایش ویسکوزیته: افزایش قوام و ویسکوزیته باعث کاربری راحت تر و عدم شره ملات به خصوص در سطوح شیب دار و عمودی می گردد.
  • حفظ آب: مهم ترین نقش غلظت دهنده های سلولزی حفظ آب موجود در فرمول است که به گیرش کامل و هیدراته شدن ملات کمک بسیاری می کند. از دست دادن سریع و بیش از اندازه آب باعث هیدراتاسیون ناقص و در نتیجه کاهش استحکام و مقاومت فشاری می گردد.
  • افزایش زمان باز: غلظت دهنده های سلولزی زمان باز (open time) چسب یا ملات را بالا برده و به اپراتور زمان بیشتری جهت اجرا می دهد.
  • چسبناکی در حالت خیس: چسبناکی (لزجت) به خصوص در محصولاتی از قبیل چسب کاشی باعث عدم سرخوردگی کاشی می شود.

HPMC و MHEC دو نوع غلظت دهنده سلولزی متداول در صنعت شیمی ساختمان می باشد. تفاوت های نهایی استفاده از هر کدام از این غلظت دهنده ها جزیی و قابل اغماض است و بسته به نوع فرمولاسیون ممکن است قابل مشاهده باشد.

 

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی تمیز کننده
(Purging)

مستربچ افزودنی تمیز کننده به منظور هر چه سریعتر تمیز کردن دستگاه از رنگ و مواد قبلی همراه با کاهش ضایعات به کار می رود .   مزایای استفاده از مستربچ افزودنی تمیز کننده کاهش اتلاف وقت و تسریع در تمیزکاری  افزایش دقت در ازبین بردن مواد قبلی مانده در دستگاه  به صرفه بودن و کاهش

مستربچ

نانومستربچ خود تمیزشونده

ایجاد قابلیت خودتمیزشوندگی با قرارگرفتن در مقابل هربار تابش نور محیط برای سفارش و اطلاعات بیشتر در مورد این با ما در تماس باشید. ‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!