You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

غلظت دهنده ها

غلظت دهنده های سلولزی نقشی اساسی در کیفیت نهایی ملات ها و چسب های ساختمانی ایفا می کنند. اهمیت مصرف این محصولات از کلیه ی افزودنی های دیگر بیشتر است.نقش این مواد در ملات ها و چسب های ساختمانی هم ارز و در برخی موارد بیش از پلیمرهای ارگانیک ارزیابی می شود.

مهم ترین نقش های غلظت دهنده های سلولزی در ذیل اشاره می گردد:

  • افزایش ویسکوزیته: افزایش قوام و ویسکوزیته باعث کاربری راحت تر و عدم شره ملات به خصوص در سطوح شیب دار و عمودی می گردد.
  • حفظ آب: مهم ترین نقش غلظت دهنده های سلولزی حفظ آب موجود در فرمول است که به گیرش کامل و هیدراته شدن ملات کمک بسیاری می کند. از دست دادن سریع و بیش از اندازه آب باعث هیدراتاسیون ناقص و در نتیجه کاهش استحکام و مقاومت فشاری می گردد.
  • افزایش زمان باز: غلظت دهنده های سلولزی زمان باز (open time) چسب یا ملات را بالا برده و به اپراتور زمان بیشتری جهت اجرا می دهد.
  • چسبناکی در حالت خیس: چسبناکی (لزجت) به خصوص در محصولاتی از قبیل چسب کاشی باعث عدم سرخوردگی کاشی می شود.

HPMC و MHEC دو نوع غلظت دهنده سلولزی متداول در صنعت شیمی ساختمان می باشد. تفاوت های نهایی استفاده از هر کدام از این غلظت دهنده ها جزیی و قابل اغماض است و بسته به نوع فرمولاسیون ممکن است قابل مشاهده باشد.

 

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

افزودنی نانو پایه PE

پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، برایم پذیری راحت، مقاومت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است. در کنار مزایای متعدد، پلی اتیلن در

رنگ

رنگ های پودری اپوکسی پلی استر
(هیبریدی)

رنگ های پودری اپوکسی پلی استر(هیبریدی) یکی از انواع رنگهای پودری رنگ اپوکسی پلی استر است.این نوع از رنگهای پودری ویژگی ها و خواص مربوط به خود را دارد که باعث شده در بسیار ز صنایع و زمینه ها کاربرد داشته باشد. اگر بخواهیم بیشتر این نوع رنگ پودری را بشناسیم باید بدانیم کهپوشش ها

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!