You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

واترپروف بتن

بتنـى با طرح مخلوط درست، مواد سنگى مرغوب و نسبت آب به سیمان مناسب تا حدود زیادى غیر قابل نفوذ مى باشد، لیـکن درزها و ترکهاى کوچک و خلل و فرج و سایر کاستى هائى که در حین ساخت و اجرای بتن بوجود مى آید باعث کاهش مقاومت آن در مقابل نفوذ آب و سایر محلولها مى گردد. استفاده از مواد واترپروف کننده مناسب بدون ایجاد تاثیر نامطلوب بر روى بتن به آن خاصیت دفع کنندگى آب و عایق شدن نسبى مى دهد افزودنی واترپروف بتن پس از اختلاط با سیمان و آب موجود در بتن قشرى هیدروفوبیک ( آب گریز ) در داخل منافذ، حفره‌ها و روى سطح بتن بوجود آورده و ارتباط مجارى ریز داخل بتن را با یکدیگر قطع کرده و نفوذپذیرى را کاهش مى دهد. قشر حاصله خاصیتى پایدار داشته و علاوه بر آن که خاصیت آب گریزى ایجاد مى نماید مقاومت بتـن را در مقابل تهـاجم سولفاتها و محلولهاى شیمیایى نیز افزایش مى دهد.با استاندارد, DIN EN 12390–۸ ASTM C 1202 , ASTM C 1585 , BS 1881–۱۲۲ مطابقت دارد.

مشخصات فنی

نوع: در دو نوع پودری و مایع

رنگ نوع مایع : قهوه ای

رنگ نوع پودر : سفید

وزن مخصوص نوع مایع: gr/cm³ ۱/۰۲

وزن مخصوص نوع پودر: gr/cm³ ۰/۹۳

یون کلر : فاقد یون کلر

PH: درحدود۷

موارد مصرف

ساخـت بتنهاى نفوذ ناپذیر و مقاوم در مقابل نفوذ محلولهاى شیمیایى، مخازن و استخرهاى آب و فاضلاب، پروژه هاى بتنى و سد سازى.

روش مصرف

در نوع پودری میبایست واترپروف بتن را با اجزای خشک بتن افزوده و پس از اختلاط کامل آب به آن افزوده گردد.

در نوع مایع بهتر است با مقداری از آب مصرفی کاملاً مخلوط کرده و سپس به ملات خشک بتن بیفزائید. میتوانید مستقیماً به بتن آماده نیز بیفزائید که باید در نظر داشته باشید به علت مایع بودن این نوع از واترپروف بتن باعث افزایش اسلامپ بتن می‌گردد.

میزان مصرف

۱ تا ۳ درصد وزن سیمان مصرفی (‌بسته به ضخامت بتن ریزی، هرچه ضخامت کمترباشد میزان مصرف بیشتر است).

معمولاً برای بتن تا ضخامت ۱۵ سانتی متر در حدود ۳ درصد وزن سیمان مصرفی و برای ضخامت بتن بالای ۱۵ سانتیمتر ۱ الی ۲ درصد وزن سیمان مصرفی می‌توان استفاده نمود .

مزایا

واترپروف بتن علاوه برآنکه مقاومت بتن را در مقابل نفوذ آب ، رطوبت و محلولهای شیمیایى افزایش مى دهد، به علت بالا بردن خاصیت پلاستیسیته و کارپذیرى بتن، نسبت آب به سیمان را نیز کا هش داده و به این ترتیب خصوصیات فیزیکى، شیمیایى و مقاومت بتن را بهبود مى بخشد.

نکات زیست محیطی

مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.

نکات مهم

در استفاده از نوع مایع واترپروف بتن در نظر داشته باشید که قبل از مصرف آنرا کاملاً همزده تا مایعی همگن بدست آید.

نکات ایمنی

همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم‌ها و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط و مدت نگهداری

در بسته بندی اولیه و در بسته به دور از سرما و گرما و رطوبت به مدت ۱۲ ماه.

بسته بندی

پودری در کیسه‌های ۲۰ کیلوگرمی و نوع مایع در گالن ۲۰ و بشکه‌های ۲۵۰ کیلوگرمی.

تائیدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مقالات

چسب‌های بین لایه‌ای، جزء لاینفک بسته‌بندی‌های چندلایه

چسب بین لایه‌ای در صنعت بسته بندی ( Tielayer adhesive ) این روزها عبارت بسته بندی های چند لایه به کرات به گوش ما می خورد. شاید جالب باشد بدانید که یک بسته بندی چند لایه از ترکیب ۳ تا ۱۱ و این روزها تا ۱۵ لایه ی چند میکرونی تشکیل می شوند. هر یک

رزین

رزین پلی اورتان

در حال حاضر در صنعت سه نوع پوشش وجود دارد. الاستومر پلی اورتان، پلی اورتان و پلی اوره و پلی اورتان سخت. هر یک از این سه سیستم خواص مجزا و مشخص دارد اما به سبب تشابه ساختمان شیمیایی، بسیاری از خصوصیات آنها با هم مشابه است. پوشش های پلی اورتان از ضخامت ۶۰۰ میکرون

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!