You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال

پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال، ملات یک جزیی آماده به مصرفی است مقاوم در برابر نفوذ آب، بر پایه مواد معدنی و پلیمری که جهت بندکشی بین کاشی‌ها و یا سرامیک در رنگ بندی‌های مختلف تولید و عرضه می‌گردد و با استاندارد ASTM C1193 مطابقت دارد.

مشخصات فنی

نوع: پودر سیمانی اصلاح شده با پلیمر

رنگ: در رنگ بندی‌های مختلف

وزن مخصوص پودر متراکم: gr/cm³ ۱/۴

وزن مخصوص خمیر آماده: gr/cm³ ۱/۹۵

زمان استفاده از خمیر آماده: ۶۰ دقیقه

زمان رفت وآمد: ۲۴ ساعت پس از اجرا

موارد مصرف

جهت پر کردن درز بین کاشی ها، سرامیک، موزاییک، آجر و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش مصرف

مقدار مورد نیاز پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال را در ظرفی مناسب و تمیز ریخته سپس به میزان ۳۰% تا۴۰% وزن پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال آن آب به آن اضافه کنید و خمیر حاصل را به مدت ۳ دقیقه خوب بهم بزنید تا مخلوطی یکنواخت و همگن به دست آید. سپس به مدت ۲ تا ۳ دقیقه به حال خود رها کرده تا فعل و انفعالات شیمیایی لازم در این مخلوط صورت پذیرد و سپس دوباره به هم بزنید. این مخلوط آماده برای مدت ۳۰ دقیقه مورد مصرف می‌باشد پس باید در نظر داشته باشید به اندازه ای پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال آماده کنید که تمامی آن در این مدت زمان مورد استفاده قرار گیرد.

ملات آماده شده را با یک کاردک مناسب در داخل درزها و یا روی آنها اعمال نمایید و کاملاً درزهای مورد نظر را پر نمایید. می‌توانید مقادیر باقی مانده و یا اضافی را بر روی سطح با بوسیله کاردک بصورت مورب بردارید. کاملاً مطمئن شوید که پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال در داخل درز نشست کرده و متراکم گردیده باشد که غیر از این می‌بایست دوباره از ملاتپودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال بر روی آنها اعمال نمایید. پس از اجرا به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه (بستگی به شرایط آب و هوای منطقه دارد) صبر کنید تا تقریباً ملات‌های اعمال شده خشک شوند بطوریکه وقتی انگشت خود را بر روی سطح آنها قرار می‌دهید نچسبد و با ملات‌ها فرونریزد. سپس مقداری آب بر روی درزهای پر شده ریخته و بوسیله یک اسفنج نمدار می‌توانید روی کاشی و سرامیک‌ها را کاملاً پاک نمایید.

میزان مصرف

برای ۵ متر مربع سطح کاشی و یا سرامیک شده با درز ۶ میلیمتر، یک کیلوگرم پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال مورد نیاز می‌باشد.

مزایا

• ضد جلبک و ضد باکتری

• آماده به مصرف بوده و اجرای آن بسیار آسان است.

• در برابر نفوذ آب مقاوم است.

• چسبندگی بسیار عالی با سطوح درزها دارد.

• با اجرای صحیح داخل درزها را متراکم و پر می‌کند.

• دارای خاصیت الاستیسیته‌ی بالا.

• در رنگ بندی مختلف تولید و عرضه می‌گردد.

نکات زیست محیطی

مقادیر اضافی را در آب ویا خاک نریزید.

نکات ایمنی

همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان،چشم‌ها و مواد غذایی پرهیز گردد و درصورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط و مدت نگهداری

به دور از سرما و گرما و رطوبت در بسته بندی اولیه به مدت ۱۲ ماه.

تائیدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

چسب بتن استحکامی

یک محلول امولسیون پلیمری جهت افزودن به ملات سیمان است و در مواقعی که چسبندگی بالا و مقاومت در برابر آب مورد نیاز باشد کاربرد دارد. که تا پیش از خشک شدن قابلیت انحلال در آب را دارد و پس از خشک شدن به هیچ وجه در آب حل نمی‌شود. مشخصات فنی نوع: مایع غلیظوزن

مواد شیمیایی ساختمان

واترپروف بتن

بتنـى با طرح مخلوط درست، مواد سنگى مرغوب و نسبت آب به سیمان مناسب تا حدود زیادى غیر قابل نفوذ مى باشد، لیـکن درزها و ترکهاى کوچک و خلل و فرج و سایر کاستى هائى که در حین ساخت و اجرای بتن بوجود مى آید باعث کاهش مقاومت آن در مقابل نفوذ آب و سایر

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!