You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال

پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال، ملات یک جزیی آماده به مصرفی است مقاوم در برابر نفوذ آب، بر پایه مواد معدنی و پلیمری که جهت بندکشی بین کاشی‌ها و یا سرامیک در رنگ بندی‌های مختلف تولید و عرضه می‌گردد و با استاندارد ASTM C1193 مطابقت دارد.

مشخصات فنی

نوع: پودر سیمانی اصلاح شده با پلیمر

رنگ: در رنگ بندی‌های مختلف

وزن مخصوص پودر متراکم: gr/cm³ ۱/۴

وزن مخصوص خمیر آماده: gr/cm³ ۱/۹۵

زمان استفاده از خمیر آماده: ۶۰ دقیقه

زمان رفت وآمد: ۲۴ ساعت پس از اجرا

موارد مصرف

جهت پر کردن درز بین کاشی ها، سرامیک، موزاییک، آجر و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش مصرف

مقدار مورد نیاز پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال را در ظرفی مناسب و تمیز ریخته سپس به میزان ۳۰% تا۴۰% وزن پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال آن آب به آن اضافه کنید و خمیر حاصل را به مدت ۳ دقیقه خوب بهم بزنید تا مخلوطی یکنواخت و همگن به دست آید. سپس به مدت ۲ تا ۳ دقیقه به حال خود رها کرده تا فعل و انفعالات شیمیایی لازم در این مخلوط صورت پذیرد و سپس دوباره به هم بزنید. این مخلوط آماده برای مدت ۳۰ دقیقه مورد مصرف می‌باشد پس باید در نظر داشته باشید به اندازه ای پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال آماده کنید که تمامی آن در این مدت زمان مورد استفاده قرار گیرد.

ملات آماده شده را با یک کاردک مناسب در داخل درزها و یا روی آنها اعمال نمایید و کاملاً درزهای مورد نظر را پر نمایید. می‌توانید مقادیر باقی مانده و یا اضافی را بر روی سطح با بوسیله کاردک بصورت مورب بردارید. کاملاً مطمئن شوید که پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال در داخل درز نشست کرده و متراکم گردیده باشد که غیر از این می‌بایست دوباره از ملاتپودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال بر روی آنها اعمال نمایید. پس از اجرا به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه (بستگی به شرایط آب و هوای منطقه دارد) صبر کنید تا تقریباً ملات‌های اعمال شده خشک شوند بطوریکه وقتی انگشت خود را بر روی سطح آنها قرار می‌دهید نچسبد و با ملات‌ها فرونریزد. سپس مقداری آب بر روی درزهای پر شده ریخته و بوسیله یک اسفنج نمدار می‌توانید روی کاشی و سرامیک‌ها را کاملاً پاک نمایید.

میزان مصرف

برای ۵ متر مربع سطح کاشی و یا سرامیک شده با درز ۶ میلیمتر، یک کیلوگرم پودر بندکشی ضد آب و آنتی باکتریال مورد نیاز می‌باشد.

مزایا

• ضد جلبک و ضد باکتری

• آماده به مصرف بوده و اجرای آن بسیار آسان است.

• در برابر نفوذ آب مقاوم است.

• چسبندگی بسیار عالی با سطوح درزها دارد.

• با اجرای صحیح داخل درزها را متراکم و پر می‌کند.

• دارای خاصیت الاستیسیته‌ی بالا.

• در رنگ بندی مختلف تولید و عرضه می‌گردد.

نکات زیست محیطی

مقادیر اضافی را در آب ویا خاک نریزید.

نکات ایمنی

همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان،چشم‌ها و مواد غذایی پرهیز گردد و درصورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط و مدت نگهداری

به دور از سرما و گرما و رطوبت در بسته بندی اولیه به مدت ۱۲ ماه.

تائیدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ فوم ساز

عوامل شیمیایی فوم ساز، مواد افزودنی هستند که گازهای فوم ساز را در جریان فرایند ترمو پلاستیک آزاد می سازنند. در خلال فرایند اخطلاط مستربچ فوم ساز و مواد رزینی پایه، گازهایی توسط واکنش حرارتی آزاد می شوند و در نهایت یک فوم پایدار، در یک قطعه ی پلاستیکی مشخص تولید خواهد شد. پودرهای فوم

مواد شیمیایی ساختمان

سوپر روان کننده نرمال

این محصول برپایه پلی کربوکسیلیک – اتر بوده و با فوق روان کننده‌های متداول که بر پایه نفتالین فرمالدئید و یا ملامین سولفونات هستند، متفاوت است بطوریکه علاوه بر افزایش الکتریسیته ساکن بین ذرات سیمان که منجربه پخش شدن ذرات سیمان می‌گردد، وجود شاخه‌های جانبی در زنجیره‌های مولکولی نیز،مانع از جذب شدن ذرات سیمان پخش شده گردیده، که این خود عاملی مهم و اساسی درافزایش روانی بتن می‌باشد.

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!