You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

رزین وینیل استر

وینیل استرها محصول واکنش رزین‌های اپوکسی با اسیدهای غیراشباع اتیلنی می‌باشند. بجز حالات خاص، معمولا رزین‌های وینیل استر دارای انتهای غیراشباع هستند. این انتهای غیراشباع در رزین میتواند واکنش شبکه‌ای شدن را انجام دهد و نیز میتواند پلیمریزاسیون زنجیرهای رزین وینیل استر را انجام دهد و یا اینکه به همراه استایرن کوپلیمر گردد.
اکثر رزین وینیل استرهای مرسوم با استریفیکاسیون یک رزین دی اپوکسید با یک اسید مونوکربوکسیلیک غیر اشباع، ساخته می‌شوند. می‌توان آنها را به تنهایی با واکنش رادیکال آزاد پخت نمود و یا در مونومری مانند استایرن حل کرد و رزین مایع حاصل آورد. در این صورت، رزین وینیل استر را می‌توان مانند رزین پلی استر استفاده کرد.

ساختار رزین وینیل استر

رزین‌ های وینیل استر خواص مقاومت شیمیایی بسیار بهتری نسبت به رزین‌های پلی استر دارند. زنجیر اصلی اپوکسی سازنده رزین وینیل استر، موجب ازدیاد طول کششی بالاتر میگردد. جرم مولکولی رزین‌ های وینیل استر به انتخاب نوع اپوکسی بکار رفته بستگی داشته، به این دلیل، استحکام کششی، ازدیاد طول، نقطه نرمی و واکنش پذیری رزین نهایی توسط جرم مولکولی و ساختار اولیه تعیین میگردد. این موضوع، این امکان را بوجود می‌آورد که برای کاربردهای مختلف خواص مختلف طراحی گردد. رزین‌ های وینیل استر در مقایسه با پلی استرهای غیر اشباع مقاومت شیمیایی خوبی دارند.
بخشی از این ویژگی مربوط به عدم حضور پیوندهای استری در زنجیره اپوکسی می‌باشد. اتصالات اجزاء پلیمر، توسط پیوندهای فنیل استری انجام می‌گیرد. این اتصالات در مقایسه با اتصالات استری در برابر اکثر محیط های شیمیایی بویژه در شرایط قلیایی شدید مقاوم ترند. اتصال استری تنها در انتهای زنجیر رزین وینیل استر وجود دارد. این امر حملات عوامل شیمیایی را به حداقل می‌رساند.

معروفترین وینیل استر

رزین جزو موادی هست که انسان طی یک قرن گذشته موارد استفاده آن را به مرور کشف کرده و شروع به کارگیری آن کرده است. رزین معمولاً در الکل قابل حل است اما در آب حل نمی شود. رزین به راههای مختلف طبقه بندی می شود که بستگی به ترکیب شیمیایی و مورد مصرف آن دارد. کاربرد رزین های مصنوعی بسیار مقرون به صرفه تر از موارد استفاده از رزین های طبیعی ست.
کوپلیمر وینیل استات C ۲۲۰
محصول پلیمریزاسیون امولسیونی وینیل استات و بوتیل آکریلات و ورساتیک اسید وینیل میباشد که به هر نسبتی با آب قابل رقیق شدن بوده و فیلم آن پس از خشک شدن شفاف، کاملاٌ نرم و انعطاف پذیر است.
این محصول در صنایع رنگ پلاستیک‌، نماسازی ساختمان و چسب مورد استفاده قرار می‌گیرد.
زمان نگهداری: حداقل یک سال در شرایط معمولی

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی مادون قرمز (infrared ray)

تشعشعات خورشید شامل پرتوهای ماوراء بنفش یا همان یووی مرئی و مادون قرمز است که هر دو از فیلم های گلخانه و سطوح شفاف پلیمر عبور می کنند و باعث گرم شدن اجسام محفوظ در آن نظیر محصولات یا در فیلم های گلخانه ای به طور خاص خاک و گیاهان و … می شود. در تاریکی

مستربچ

مستربچ سفید

مستربچ های سفید با حساسیت بسیار بالا و انتخاب مواد اولیه مرغوب در ماتریس های ترموپلاست از جمله (ABS-EVA-PET-PS-PP-PE )از ۱۰درصد تیتان تا ۸۰ درصد دی اکسید تیتانیوم تولید می شود . کاربردهای استفاده از مستربچ سفید فیلم های بسته بندی قطعات تزریق لوله و اتصالات پلی پروپیلن گونی و کیسه های پلی پروپیلن مخازن دورانی ورق های

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!