You dont have javascript enabled! Please enable it! سیلر اکریلیکی پایه حلال - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

سیلر اکریلیکی پایه حلال

سیلر اکریلیکی پایه حلال ۷۰۰ رزینی با قابلیت بسیار بالا و از ترکیبات اتیل متاکریلات می باشد. این رزین پایه حلال بوده و جهت پوشش کف استفاده می شود. از خواص آن نفوذ بالا به سطح، عدم زرد شدگی، مقاومت در برابر تورق، آنتی UV و مقاومت سایشی مناسب می توان نام برد. این رزین به صورت شفاف، رنگی، مات و براق موجود است.

موارد استفاده:

سیلر اکریلیکی پایه حلال ۷۰۰ برای انواع سطوح سیمانی از قبیل بتن سنگ، اسید استین، واش بتن، مصالح بنائی، کفپوش های سیمانی و آجر می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
سیلر اکریلیکی پایه حلال ۷۰۰جهت مصارف داخلی و همچنین کاربردهای خارجی استفاده دارد.
سیلر اکریلیکی پایه حلال ۷۰۰ را می توان با رنگ های ویژه رنگی نمود و بر روی بتن معمولـی استفاده کرد. استفاده از این رزیـن باعث می شود تا ماندگاری سطح بالا رود، سطح ضد غبار گردد و از تغییر رنگ بتن در مقابل روغن ها و لکه ها جلوگیری نماید. علاوه بر این مطلب، اثر مخرب کلُر را نیز از بین می برد لذا معمولاً در کنار استخرها استفاده می گردد.

مزایا:

– باعث زیبائی سطح بتن می شود.
– در بتن باعث جلوه رنگ ها شده و اثرات آنتیک پودر آزاد کننده را نمایان می کند.
– باعث نفوذ ناپذیر شدن و ضد غبار شدن سطوح بتن، سنگ های نفوذ پذیر، آجر، بتن سنگ، واش بتن و ملات ها می شود.
– سطح را در مقابل روغن ها و گریس ها مقاوم می کند.
– جهت استفاده در فضای بیرونی و درونی مناسب می باشد.
– زرد شدگی ندارد و از چهره طبیعی مصالح کف سازی نگهداری می کند.
– عمر مفید کفسازی را بشدت افزایش می دهد.
– به صورت شفاف، رنگی، مات و براق موجود می باشد.
– مقاوم در برابر اشعه UV می باشد.

محدودیت ها:

بر روی بتن تازه (زیر ۲۸ روز) استفاده نشود.
در صورتیکه درجه حرارت برای مدت ۲۴ ساعت کمتر از ۳ درجه سانتیگراد باشد استفاده نگردد.
در صورتیکه قبل از ۲۴ ساعت زمان خشک شدن احتمال باران و رطوبت وجود دارد اجرا نگردد.
در زیر تابش مستقیم آفتاب و در زمان باد شدید استفاده نشود.
در جایی که فشار هیدروستاتیک وجود دارد استفاده نشود.
در ضخامت¬های کم استفاده شود. در ضخامت زیاد نباید استفاده شود چرا که احتمال لغزنده شدن سطح وجود دارد.
برای استفاده بر روی سطوح نفوذ ناپذیر مانند گرانیت، سطوح لعابدار و سیلر خورده توصیه نمی شود.
هنگام استفاده بر روی سنگ یا سطوح نفوذناپذیر امکان لغزنده شدن سطح وجود دارد.
برای استفاده روی پوشش¬های قبلی باید ابتدا چسبندگی چک شود. از سیلر اکریلیکی پایه حلال ۷۰۰۰ شفاف برای افـزایش رنگِ سطوح رنگ پریـده نیز استفـاده میشـود.
این رزین جهـت آب بنـدی استفـاده نمی شود.

پوشش:

این سیلر به صورت خالص استفاده می¬شود. میزان مصرف وابستگی زیادی به تخلخل سطح و روش اجـرا و بافت دارد. حداقل ۲ مرحله اجرا توصیـه می گـردد. میزان مصرف در مرحلـه اول اجرا حدود ۱۵۰ سی سی در متر مربع و در مرحله بعدی حدود ۲۰۰-۱۵۰ سی سی در متر مربع می باشد.

آماده سازی سطح:

تمامی سطوح باید تمیز و عاری از روغن و گریس باشد. از مواد شوینده برای شستشوی سطح می توان استفاده نمود اما قبل از اجرای سیلر سطح باید کاملاً با آب تمیز و شسته شود. در بعضی موارد ساب زدن و برس زدن و یا Sand Blast کردن کف قبل از اجرای سیلر ممکن است ضروری باشد، خصوصاً هنگامی که قبلاً یک مرحلـه سیلر اجـرا شده باشـد. پس از شسـتشو حداقـل ۲۴ ساعت برای اجرای سیلر زمان لازم است، تا سطح کاملاً خشک شود. از صابون و یا پاک کننده ها استفاده نکنید زیرا که ممکن است باقیمانده اثرات آنها از اتصال مناسب سیلر به کف جلوگیری کند.

اجرا:

به صورت خالص استفاده نمائید. از اجرا در باد شدید و زیر نور مستقیم آفتاب خودداری کنید. در روزهای گرم، در صبح زود و یا وقتی که بتن در سایه می باشد، اقدام به اجرا کنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه وقتی استفاده کنید که درجه بین ۲۵-۲ درجه سیلسیوس باشد و این درجه هوا تا ۸ ساعت پس از اجرا باقی بماند. اطراف جایی که قرار است رزین بخورد باید پوشش کافی داده شود تا قطرات رزین به اطراف نریزد همچنین دور کار با نوار ایمنی بسته شود.
بعد از اینکه سطح کاملاً آماده شد سیلر را می توان توسط قلم مو و یا غلطک بر روی سطح اجرا نمود. قلم موی با پرزهای نایلونی و یا مصنوعی مناسب می باشد. برای سطوح صاف از یک غلطک با پرز ۶ میلی متر استفاده می شود و برای سطوح غیر صاف از غلطک¬های پرز بلندتر مثلاً ۱۲ میلی متر می توان استفاده نمود. برای سطوح خیلی نافذ دو مرحله اجرا توصیه می گردد. همواره در لایه های نازک اجرا شـود. زمـان لازم جهـت خشـک شـدن از ۴۸-۲۴ ساعت می باشد و بعـد از ایـن زمـان می توان لایه بعدی را اجرا نمود.
از تردد پیاده قبل از ۲۴ ساعت از اتمام مرحله نهایی خودداری شود. برای تردد با ترافیک بالا حداقل ۷۲ ساعت زمان لازم است.

نظافت:

وسائل و ابزار می بایست بلافاصله با یک حلال ارگانیک شستشو گردند.

نگهداری:

در محل هایی که به علت بار سنگین ترافیکی، سایش ایجاد می شود می توان مجدداً سیلر اجرا نمود. بازدید سطح می تواند به صورت دوره ای انجام شود.

 

انبار داری و تاریخ مصرف:
مواد در دمای ۲۵ درجه سانتی گراد و در محیط خشک و بدور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود. مدت زمان مصرف حدوداً ۱۲ ماه از تاریخ خرید و در بسته بندی اولیه می باشد.

موارد ایمنی:

خطر آتش سوزی، بخار و یا مایع بسیار زیاد است. حاوی هیدروکربن های آروماتیک. بخار بسیار خطرناک. برای چشم ایجاد ناراحتی می کند. از دسترس اطفال دور نگه داشته شود. در صورت بلع امکان مرگ وجود دارد.
در صورت تنفس بخار ایجاد سرگیجه و حالت تهوع می کند. باعث ناراحتی بینی و یا گلو می شود. در محیط باز و یا در محیط با تهویه مناسب استفاده شود. از ماسک مناسب استفاده شود. (مورد تائید NIOSH TC-84A) . از دستکش مناسب و یا از عینک مناسب استفاده گردد. از گرمای زیاد و یا جرقه آتش در کنار سیلر اکریلیکی پایه حلال ۷۰۰ جداً خودداری گردد.
در صورت تماس با چشم با آب فراوان شستشو دهید. در صورت تماس با پوست با آب صابون شستشو شود. در صورت تنفس به هوای آزاد رفته و تنفس نمائید. در صورت بلع بلافاصله آب فراوان آشامیده شود و ایجاد تهوع کنید و به پزشک مراجعه کنید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ مشکی
مستربچ

مستربچ مشکی

مستربچ های مشکی بر پایه ماتریس های ترمو پلاست مختلف از جمله  (PET-ABS-EVA-PA-PP-PE-PS) با درصدهای استاندارد دوده در هر صنعت برپایه دانش پلیمری این محموعه برای افزایش خواص محصول وبهبود فرآیند و کوتاه شدن زمان تولید ، فرمولاسیون می شود . این مستربچ ها با درصد های مختلف دوده از ۱۰تا ۵۰ در صد تولید می

مواد شیمیایی ساختمان

ضدیخ بتن

هیدراتاسیون سیمان یک واکنش گرمازا است و از آنجائیکه بهتر است هیدراتاسیون سیمان در دمای بین ۱۰ الی ۲۵ درجه سانتیگراد و در مدت ۲۸ روز انجام پذیرد و از سوی دیگر گیرش اولیه بتن در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد حدود ۱۲ ساعت به طول می‌انجامد . بدین ترتیب برای جلوگیری از یخ زدن بتن

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن