You dont have javascript enabled! Please enable it! مستربچ افزودنی تجزیه پذیر (resolvable) - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

مستربچ افزودنی تجزیه پذیر
(resolvable)

مستربچ های افزودنی تجزیه پذیر بر پایه پلیمردلخواه (pp،pe،ps،pet) برای مصارف فیلم بسته بندی، ظروف خوراکی، بطری های نوشیدنی لیوان ، قاشق چنگال و نی به کار می رود با داشتن عوامل تجزیه کننده و کاتالیست های خاص و دوستدار محیط زیست عملکرد بسیار خوبی در حفظ محیط زیست دارد و نهایتا محصول تبدیل به h2o و co2 و زیست توده می گردد . این محصول بی رنگ بوده و تغییری در شکل ظاهر ایجاد نخواهد کرد .

امروزه حفظ محیط زیست با توجه با افزایش آلاینده ها و پیشرفت انسان در حوزه سلامت وبهداشت از اهمیت بیشتری برخوردار است. حس همنوع دوستی و همچنین به خطر افتادن نسل آینده ما را موظف به حفظ محیط زیست و استفاده از محصولاتی با تخریب کمتر محیط پیرامون می کند .

مستربچ تخریب پذیر یک محصول مهندسی و مقرون به صرفه است که باعث افزایش سرعت تخریب پلاستیک ها در طبیعت می شود و می توان بسته به درصد مصرف این محصول عمر پلاستیک های رها شده در طبیعت را از چند ماه تا چند سال تنظیم کرد .

مزایای استفاده از مستربچ  افزودنی زیست تخریب پذیر


  • تخریب پلاستیک رها شده در طبیعت در چند مرحله
  •  هیچ گونه گاز مضرری تولید نخواهد کرد.
  •  قابلیت بازیافت مواد حفظ می شود.
  •  هیچ گونه تغیر فیزیکی مثل کاهش شفافیت و کاهش استحکام و همجنین بوی نا مطبوع ایجاد نمی کند.

​​​​​​​

 

کاربرد استفاده ازمستربچ افزودنی زیست تخریب پذیر


  • عمدتا در محصولات یکبار مصرف نظیر کیسه های خرید به کار می رود

 

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب موکت

چسب موکت به فرم مایع کهربایی رنگ می باشد که به همراه رزینهای صنعتی و حلالهای مختلف از بهترین مواد اولیه تولید گردیده است و در رده چسبهای تماسی بر پایه حلال می باشد . چسبی است همه کاره ، مقاوم به آب ،روغن که جهت چسباندن انواع موکت کف پوش به سطوح سیمانی و کاشی و

چسب

چسب کلروپرن

این چسب پایه حلال، بر اساس پلی کلروپرن همراه با مخلوطی از رزین های صنعتی، پایدار کننده ها و حلالهای آلی است. مقاوم به آب، با چسبندگی فوق العاده جهت مصارف عمومی صنعتی کاربرد دارد. زمان خشک شدن آن ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است. حلال این چسب تولوئن و به صورت مایع عسلی می‌باشد. از

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن