You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

مستربچ افزودنی تجزیه پذیر
(resolvable)

مستربچ های افزودنی تجزیه پذیر بر پایه پلیمردلخواه (pp،pe،ps،pet) برای مصارف فیلم بسته بندی، ظروف خوراکی، بطری های نوشیدنی لیوان ، قاشق چنگال و نی به کار می رود با داشتن عوامل تجزیه کننده و کاتالیست های خاص و دوستدار محیط زیست عملکرد بسیار خوبی در حفظ محیط زیست دارد و نهایتا محصول تبدیل به h2o و co2 و زیست توده می گردد . این محصول بی رنگ بوده و تغییری در شکل ظاهر ایجاد نخواهد کرد .

امروزه حفظ محیط زیست با توجه با افزایش آلاینده ها و پیشرفت انسان در حوزه سلامت وبهداشت از اهمیت بیشتری برخوردار است. حس همنوع دوستی و همچنین به خطر افتادن نسل آینده ما را موظف به حفظ محیط زیست و استفاده از محصولاتی با تخریب کمتر محیط پیرامون می کند .

مستربچ تخریب پذیر یک محصول مهندسی و مقرون به صرفه است که باعث افزایش سرعت تخریب پلاستیک ها در طبیعت می شود و می توان بسته به درصد مصرف این محصول عمر پلاستیک های رها شده در طبیعت را از چند ماه تا چند سال تنظیم کرد .

مزایای استفاده از مستربچ  افزودنی زیست تخریب پذیر


  • تخریب پلاستیک رها شده در طبیعت در چند مرحله
  •  هیچ گونه گاز مضرری تولید نخواهد کرد.
  •  قابلیت بازیافت مواد حفظ می شود.
  •  هیچ گونه تغیر فیزیکی مثل کاهش شفافیت و کاهش استحکام و همجنین بوی نا مطبوع ایجاد نمی کند.

​​​​​​​

 

کاربرد استفاده ازمستربچ افزودنی زیست تخریب پذیر


  • عمدتا در محصولات یکبار مصرف نظیر کیسه های خرید به کار می رود

 

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

رنگ

رنگ صنعتی پلی اورتان

رنگهای این گروه بر پایه رزین اکریلیک پلی ال و سخت کننده ایزو سیانات فرموله و دارای مقاومت شیمیایی و مکانیکی بسیار مطلوب بوده و در شرایط جوی مقاومت عالی در مقابل اشعه u.v نور خورشید از خود نشان می دهد.ازجمله خواص بارز این رنگ چسبندگی عالی روی سطح گالوانیزه، آلومینیوم، مس و حفظ براقیت

مواد شیمیایی ساختمان

سیلر اکریلیکی پایه آب

این سیلر اکریلیک بر پایه استایرن می باشد و با داشتن ذرات ریز، باقیمانده مونومر بسیار اندکی بر روی سطح دارد. این رزین لایه ای شفاف، براق و انعطاف پذیر تشکیل می دهد که مقاومت بسزایی در برابر آب و رطوبت ایجاد می نماید. موارد استفاده: مصالح بنائی و مصالح سیمانی را از نفوذ آب

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!