You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

مستربچ افزودنی تجزیه پذیر
(resolvable)

مستربچ های افزودنی تجزیه پذیر بر پایه پلیمردلخواه (pp،pe،ps،pet) برای مصارف فیلم بسته بندی، ظروف خوراکی، بطری های نوشیدنی لیوان ، قاشق چنگال و نی به کار می رود با داشتن عوامل تجزیه کننده و کاتالیست های خاص و دوستدار محیط زیست عملکرد بسیار خوبی در حفظ محیط زیست دارد و نهایتا محصول تبدیل به h2o و co2 و زیست توده می گردد . این محصول بی رنگ بوده و تغییری در شکل ظاهر ایجاد نخواهد کرد .

امروزه حفظ محیط زیست با توجه با افزایش آلاینده ها و پیشرفت انسان در حوزه سلامت وبهداشت از اهمیت بیشتری برخوردار است. حس همنوع دوستی و همچنین به خطر افتادن نسل آینده ما را موظف به حفظ محیط زیست و استفاده از محصولاتی با تخریب کمتر محیط پیرامون می کند .

مستربچ تخریب پذیر یک محصول مهندسی و مقرون به صرفه است که باعث افزایش سرعت تخریب پلاستیک ها در طبیعت می شود و می توان بسته به درصد مصرف این محصول عمر پلاستیک های رها شده در طبیعت را از چند ماه تا چند سال تنظیم کرد .

مزایای استفاده از مستربچ  افزودنی زیست تخریب پذیر


  • تخریب پلاستیک رها شده در طبیعت در چند مرحله
  •  هیچ گونه گاز مضرری تولید نخواهد کرد.
  •  قابلیت بازیافت مواد حفظ می شود.
  •  هیچ گونه تغیر فیزیکی مثل کاهش شفافیت و کاهش استحکام و همجنین بوی نا مطبوع ایجاد نمی کند.

​​​​​​​

 

کاربرد استفاده ازمستربچ افزودنی زیست تخریب پذیر


  • عمدتا در محصولات یکبار مصرف نظیر کیسه های خرید به کار می رود

 

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی پلی اتیلن واکس
(PE Wax)

پلی اتیلن واکس یک محصول جانبی حاصل از فرآیند پلی اتیلن است. بعد از آن در یک رآکتور سرفازی عملیات پلیمریزاسیون طی دو روند اصلی و فرعی صورت گیرد . در مرحله فرآیند اصلی مشتق حاصل از پلی اتیلن (پلیمر) با مقدار حلال و در مرحله فرآیند جانبی واکس با مقداری حلال مواد خروجی راکتور

رزین

کوپلیمرهای وینیل اکریلیک

این دسته رزین های امولسیونی(بر پایه آب)، از مونومرهای وینیل استات و آکریلات مشتق و با عامل کلوئیدی یا سورفکتانت پایدار شده اند. بسته بندی این رزین ها بصورت متداول بشکه های ۲۰۰ کیلوگرمی است که باید دور از نور مستقیم خورشید و نیز یخبندان نگهداری گردد. حداکثر زمان مصرف آنها شش ماه پس از

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!