You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

چسب پی وی سی

چسب پی وی سی برای چسباندن لوله‌های پی وی سی و پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب ها که در اندازه های مختلفی در بازار موجود هستند، معمولا برای چسباندن قطعات پلاستیکی، درزگیری و ضد آب کردن بخش های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. چسب PVC یکی از متداول‌ترین روش‌های چسباندن لوله‌های پلاستیکی به یکدیگر است.

روش های اتصال

روش های اتصال لوله و اتصالات پی وی سی را می توان به اتصال چسبی و پوش‌فیت تقسیم‌بندی نمود. البته بهتر است بدانید که نوع اتصال چسبی متداول‌تر است. در اتصال چسبی، چسب pvc نقش حلال را ایفا نموده و سطح بیرونی اتصال نری و سطح درونی اتصال مادگی را در خود حل نموده و پس از مدتی باعث یکپارچه شدن دو سطح اتصال و در نهایت یک جوش سرد بین دو نقطه می شود.


کاربردهای چسب پی وی سی


  • چسب pvc ترکیبی از پلیمرهای پلاستیکی، غلظت دهنده ها و پایدارکننده‌ها است که در مخلوطی از حلال‌ها حل شده‌اند. به طور کلی این چسب مایعی ویسکوز و یکنواخت است. از این چسب صنعتی برای محل اتصال از جنس پی وی سی نرم یا پلی اتیلن یا پلی پروپیلن استفاده می شود. این چسب‌ها در مصارف ساختمانی هم چون محل‌های اتصال مربوط به پروفیل‌ها و لوله‌های فاضلاب و برای مصارف آبرسانی و کشاورزی کاربرد دارند. به طور کلی چسب پی وی سی در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای چسباندن لوله ها به یکدیگر
    برای چسباندن اتصالات و بخش های مختلف لوله ها به یکدیگر
  • به عنوان درزگیر و ضد آب کردن بخش های مختلف
  • جهت پر کردن شکستگی ها و نصب وصله ها بر روی قسمت های پلاستیکی


مزایای چسب پی وی سی


  • چسب pvc یک جزئی بوده و فقط به خود چسب نیاز است و به ماده دیگری برای سفت کردن آن نیاز ندارید. یک جزئی بودن موجب بالا رفتن کیفیت و سرعت کار می شود.
  • این چسب ها قابلیت خشک شدن سریع دارند و برای خشک شدن به زمان زیادی نیاز ندارند.
  • چسب پی وی سی به دلیل مواد استفاده شده در خود، در مقابل انواع مختلف حلال چسب کاملا مقاوم بوده و به همین دلیل می توان از آن در مکان‌ها و شرایط مختلف استفاده کرد.
  • این چسب‌ها در مدل ها و اندازه های مختلفی در بازار وجود دارند.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی لیز کننده سلفون
(Selefon Slip)

بدون بو و کدر کردن سلفون با درصد مصرف بسیار کم – افزایش شفافیت سطح فیلم . فیلم های تولید شده با مواد پلی پروپلین مانند کاورپیچ و لفاف های بسته بندی برپایه پلی پروپیلن در حالت عادی در حین تولید و هنگام مصرف دچار چسبندگی بین لایه ها و همچنین در زمان رول شدن

چسب

چسب شفاف پایه آب

چسب شفاف  بر پایه بر پایه پلیمرهای پایه آب با کمترین اثر ات جانبی و حساسیت زا تولید گردیده است.این چسب به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و نیز رعایت عوامل زیست محیطی بسیار مورد توجه شرکت های ساخت وسایل کمک آموزشی و سرگرمی قرار گرفته است، محصولاتی نظیر شن جادویی و چسب کاردستی

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!