You dont have javascript enabled! Please enable it! چسب پی وی سی - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

چسب پی وی سی

چسب پی وی سی برای چسباندن لوله‌های پی وی سی و پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب ها که در اندازه های مختلفی در بازار موجود هستند، معمولا برای چسباندن قطعات پلاستیکی، درزگیری و ضد آب کردن بخش های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. چسب PVC یکی از متداول‌ترین روش‌های چسباندن لوله‌های پلاستیکی به یکدیگر است.

روش های اتصال

روش های اتصال لوله و اتصالات پی وی سی را می توان به اتصال چسبی و پوش‌فیت تقسیم‌بندی نمود. البته بهتر است بدانید که نوع اتصال چسبی متداول‌تر است. در اتصال چسبی، چسب pvc نقش حلال را ایفا نموده و سطح بیرونی اتصال نری و سطح درونی اتصال مادگی را در خود حل نموده و پس از مدتی باعث یکپارچه شدن دو سطح اتصال و در نهایت یک جوش سرد بین دو نقطه می شود.


کاربردهای چسب پی وی سی


  • چسب pvc ترکیبی از پلیمرهای پلاستیکی، غلظت دهنده ها و پایدارکننده‌ها است که در مخلوطی از حلال‌ها حل شده‌اند. به طور کلی این چسب مایعی ویسکوز و یکنواخت است. از این چسب صنعتی برای محل اتصال از جنس پی وی سی نرم یا پلی اتیلن یا پلی پروپیلن استفاده می شود. این چسب‌ها در مصارف ساختمانی هم چون محل‌های اتصال مربوط به پروفیل‌ها و لوله‌های فاضلاب و برای مصارف آبرسانی و کشاورزی کاربرد دارند. به طور کلی چسب پی وی سی در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای چسباندن لوله ها به یکدیگر
    برای چسباندن اتصالات و بخش های مختلف لوله ها به یکدیگر
  • به عنوان درزگیر و ضد آب کردن بخش های مختلف
  • جهت پر کردن شکستگی ها و نصب وصله ها بر روی قسمت های پلاستیکی


مزایای چسب پی وی سی


  • چسب pvc یک جزئی بوده و فقط به خود چسب نیاز است و به ماده دیگری برای سفت کردن آن نیاز ندارید. یک جزئی بودن موجب بالا رفتن کیفیت و سرعت کار می شود.
  • این چسب ها قابلیت خشک شدن سریع دارند و برای خشک شدن به زمان زیادی نیاز ندارند.
  • چسب پی وی سی به دلیل مواد استفاده شده در خود، در مقابل انواع مختلف حلال چسب کاملا مقاوم بوده و به همین دلیل می توان از آن در مکان‌ها و شرایط مختلف استفاده کرد.
  • این چسب‌ها در مدل ها و اندازه های مختلفی در بازار وجود دارند.
‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی آنتی بلاک
(anti block)

مستربچ افزودنی آنتی بللک با خواص باز شوندگی باعث چسبیدن دو لایه فیلم به یکدیگر و لایه های فیلم به سطوح فلزی و لغزنده شدن آن میگردد این محصول با کیفیت بسیار عالی و ماندگاری بالا جهت فیلمهای بسته بندی، برپایه پلی اتیلن و سازگاری با MDPE،HDPE ، LDPE ، LLDPE ، PP و کاملاً

مستربچ

مستربچ افزودنی کاهنده شاخص جریان مذاب
MFI

مواد پلیمری در اثر فرآیندهای  پی در پی دچار افت کیفیت و افزایش ام اف ای می شوند با افزودن درصد های مشخص بین یک تا پنج درصد وزنی به مواد اولیه باعث کاهش درصد ام اف ای و بهبود خواص پلیمر در ماتریس پلی اتیلن می شود . مزایای استفاده از مستربچ  افزودنی کاهنده

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن