You dont have javascript enabled! Please enable it! مستربچ افزودنی کمک فرآیند(processing aid) - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

مستربچ افزودنی کمک فرآیند(processing aid)

مستربچ افزودنی کمک فرایند با چندین عملکرد خود هم باعث فرآیند پذیری بهتر محصولات با تلفیق بهتر اجزای معدنی (نظیر مستربج های رنگی و افزودنی‌ها) با مواد الی (پایه پلیمری محصول نظیرpp ، pe) که سازگاری مناسبی با هم ندارند باعث کاهش فشار فرآیند و کاهش دما در نتیجه کاهش استهلاک ماشین آلات می شود. از طرفی با ایجاد لایه حایل بین مواد مذاب پلیمری و دیواره فلزی دستگاه باعث جلوگیری از سوختن و یک دست شدن سطح، صاف و صیقلی شدن محصول میگردد.
باتوجه به دو فاز معدنی (پیگمنت) و فاز آلی (ماتریس پلیمری) و ناسازگاری آن‌ها به یک محصول واسط برای تلفیق و میکس بهتر در فرآیند تولید مستربچ به کمک ماشین الکسترودر می‌باشد، انتخاب یک عامل بستگی به نوع این دو فاز دارد. این عوامل از یک سو باعث پخش بهتر پیگمنت و از سوی دیگر باعث ایجاد سطح براق و صاف مستربچ می شوند همچنین یکی از روش های بروز و همیشه در حال توسعه صنعت پلیمر استفاده از مستربچ های افزودنی برای ایجاد عملکرد بهتر و خواص شیمیایی و فیزیکی مهندسی شده در محصول نهایی است.
شما می توانید برای سفارش مستربچ رنگی در شرکت ویستا پلیمر پارس با تنوع حداقل ۱۰۰ شیدرنگی ثابت و سفارش مستربچ با رنگ دلخواه و کالر پیگمنت با شماره های مندرج در قسمت تماس با ما تماس حاصل فرمایید.


مستربچ کمک فرآیند از دو جهت به روی محصول اثرگذار است:

 • مورد اول: به دلیل استفاده مواد تفلنی در فرمولاسیون این مستربچ باعث ایجاد یک لایه نچسب در جداره دستگاه شده و باعث کاهش درگیری‌ها، چسبندگی و همچنین تنش های حاصل از دیواره فلزی به روی محصول در حال اختلاط شده و در نهایت باعث ایجاد یک سطح صاف بدونخط و خش خواهد شد.
 • مورد دوم: اثرگذاری دیگر مستربچ کمک فرآیند در حین فرآیندپذیری کمک به عملیات تلفیق مخصوصا زمانی که از چندین اجزاء برای تولید محصول نهایی استفاده میشود و بخشی از آنها معدنی باشد که با مواد پلیمری سازگاری خوب نداشته باشد.


مزایای استفاده از مستربچ افزودنی کمک فرآیند


 •  کاهش دما و فشار ماشین آلات و افزایش طول عمر آنها می‌شود.
 • افزایش راندمان تولید محصول با کیفیت تر
 • ایجاد سطوح بسیار صاف و صیقلی
 • پخش مستربچ و فرآیند پذیری بهتر محصول
 • جلوگیری از اثر سوختن مواد برروی سطوح
 • از بین بردن رگه ها و خطوط و جلوگیری از به اصطلاح ابرو بادی شدن و پوسته پوسته شدن محصول

​​​​​​​

کاربرد استفاده از مستربچ افزودنی کمک فرآیند


 • تولید فیلم های منعطف بسته بندی 
 • صنعت سیم و کابل
 • انواع لوله (پلی اتیلن ،پلی پروپیلین)
 • صنعت نساجی
‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

واتراستاپ پی وی سی

این نوار P.V.C با هدف آب بندی درزهای اجرائی و انبساطی طراحی گشته و در ابعاد و اشکال مختلف تولید و عرضه میگردد. با استانداردهای ASTM D2240 و ASTM D412 و ASTM D570 مطابقت دارد. مشخصات فنی نوع: نوارهای P.V.C (پلی ونیل کلراید) رنگ: زرد وزن مخصوص: kg/cm³ ۱/۳ مقاومت کششی: N/mm² ۱۵ درصد ازیاد

مستربچ

افزودنی نانو پایه UPVC

UPVC یک پلیمر ارزان با کارایی خوب مقاومت شیمیایی مناسب و خواص حرارتی و مکانیکی مطلوب می باشد در کنار خاص خود upvc مشکل بزرگی که صنایع یو پی وی سی از جمله لوله اتصالات پروفیل های درب و پنجره با آن مواجه هستند شکنندگی این محصولات می باشد لذا تولیدکنندگان یو پی وی سی

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن