You dont have javascript enabled! Please enable it! رنگ پودری پلی اورتان - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

رنگ پودری پلی اورتان

 بر پایه رزین پلی اورتان ساخته شده و بصورت دو جزیی عرضه می شود.

این رنگها با چسبندگی بالا بر روی سطوح مختلف بویژه سطوح فلزی به عنوان پوششهای با ضربه‌پذیری بالا و مقاوم در برابر گچی‌شدن، تابش خورشید، رطوبت و شرایط جوی، و مواد شیمیایی مانند اسید، باز، و روغن‌های صنعتی بکار میروند.

 از جمله ویژگی‌های شاخص این دسته از رنگها مقاومت بالای پوشش حاصل در برابر تابش فرابنفش خورشید میباشد، و استفاده از آن به عنوان پوشش برای سازه‌هایی که در معرض تابش خورشید قرار دارند توصیه میشود.

به عنوان رویه در سیستم های پوششی چند لایه جهت رنگ‌آمیزی ماشین‌آلات صنعتی، قطعات خودرو، سازه های فلزی، سطوح خارجی مخازن، لوله‌های انتقال نفت و گاز، پالایشگاه ها و پتروشیمی، نیروگاه های آبی و ترکیبی و اتمی، سکوها و اسکله‌های نفتی و بندری، ماشین آلات کشاورزی، نرده‌های آهنی، مبلمان شهری و لوازم روشنایی فضای باز، تابلوهای ترافیکی و پروفیل‌های آلومینیومی بکار میرود.

انواع رنگ های پلی اورتان


زیر لایه پلی اورتان

رویه پلی اورتان

رویه آلکید اورتان

بک کوت پلی اورتان

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

فوق روان کننده زودگیر

این محصول علاوه بر افزایش روانی بتن نقش بسزائی در تسریع زمان گیرش بتن و حصول مقاومتهای اولیه و نهایی در زمان کوتاهتری دارد و اثرات سوء کاهش سریع دما روی بتن را از بین خواهد برد . با استانداردهای ASTM C494 وASTM C1017 مطابقت دارد . مشخصات فنی حالت فیزیکی : مایعرنگ: قهوه ای

رزین

رزین پلی استر اشباع

رزین های پلی استر از واکنش استری شدن پلی اسیدها با پلی الکل ها تشکیل می شوند. خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوبی از خود نشان می دهند و در ترکیب با سخت کننده هایی از قبیل ایزوسیانات ها و آمینو رزین ها تشکیل فیلم می دهند. رزین های تولید شده دارای درصدهای متفاوتی از

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن