You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

رنگ پودری پلی اورتان

 بر پایه رزین پلی اورتان ساخته شده و بصورت دو جزیی عرضه می شود.

این رنگها با چسبندگی بالا بر روی سطوح مختلف بویژه سطوح فلزی به عنوان پوششهای با ضربه‌پذیری بالا و مقاوم در برابر گچی‌شدن، تابش خورشید، رطوبت و شرایط جوی، و مواد شیمیایی مانند اسید، باز، و روغن‌های صنعتی بکار میروند.

 از جمله ویژگی‌های شاخص این دسته از رنگها مقاومت بالای پوشش حاصل در برابر تابش فرابنفش خورشید میباشد، و استفاده از آن به عنوان پوشش برای سازه‌هایی که در معرض تابش خورشید قرار دارند توصیه میشود.

به عنوان رویه در سیستم های پوششی چند لایه جهت رنگ‌آمیزی ماشین‌آلات صنعتی، قطعات خودرو، سازه های فلزی، سطوح خارجی مخازن، لوله‌های انتقال نفت و گاز، پالایشگاه ها و پتروشیمی، نیروگاه های آبی و ترکیبی و اتمی، سکوها و اسکله‌های نفتی و بندری، ماشین آلات کشاورزی، نرده‌های آهنی، مبلمان شهری و لوازم روشنایی فضای باز، تابلوهای ترافیکی و پروفیل‌های آلومینیومی بکار میرود.

انواع رنگ های پلی اورتان


زیر لایه پلی اورتان

رویه پلی اورتان

رویه آلکید اورتان

بک کوت پلی اورتان

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

مایع نانو نفوذگر کریستال شونده

مایعی حاوی ترکیبات سیلیکاتی نانو ذرات سیلیکون دی اکسید و پلیمرهای مخصوص جهت نفوذ هر چه بیشتر به بتن های قدیمی، آب گریز نمودن سطح نمناک و اختلاط با بتن تازه با قابلیت مقاومت در مقابل فشار مثبت و منفی است. عملکرد تمامی سیلرهای حاوی سیلیکون دی اکساید آمورف مشابه بوده و بدین صورت است

مستربچ

مستربچ افزودنی ضد خش
(Anti Scratch)

ممانعت از ایجاد خش و تنش های خارجی روی محصول.قابل ذکر است که گروهی از اروکامید ها هستند که این خواص را دارا میباشند .از این محصول عمدتاً جهت استفاده از آلیاژهای مهندسی برای بهبود خواص سطحی و کاهش خش پذیری استفاده می شود . از این کامپاندها در ساخت محصولاتی نظیر دسته صندلی ،داشبورد

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!