You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

رنگ پودری پلی اورتان

 بر پایه رزین پلی اورتان ساخته شده و بصورت دو جزیی عرضه می شود.

این رنگها با چسبندگی بالا بر روی سطوح مختلف بویژه سطوح فلزی به عنوان پوششهای با ضربه‌پذیری بالا و مقاوم در برابر گچی‌شدن، تابش خورشید، رطوبت و شرایط جوی، و مواد شیمیایی مانند اسید، باز، و روغن‌های صنعتی بکار میروند.

 از جمله ویژگی‌های شاخص این دسته از رنگها مقاومت بالای پوشش حاصل در برابر تابش فرابنفش خورشید میباشد، و استفاده از آن به عنوان پوشش برای سازه‌هایی که در معرض تابش خورشید قرار دارند توصیه میشود.

به عنوان رویه در سیستم های پوششی چند لایه جهت رنگ‌آمیزی ماشین‌آلات صنعتی، قطعات خودرو، سازه های فلزی، سطوح خارجی مخازن، لوله‌های انتقال نفت و گاز، پالایشگاه ها و پتروشیمی، نیروگاه های آبی و ترکیبی و اتمی، سکوها و اسکله‌های نفتی و بندری، ماشین آلات کشاورزی، نرده‌های آهنی، مبلمان شهری و لوازم روشنایی فضای باز، تابلوهای ترافیکی و پروفیل‌های آلومینیومی بکار میرود.

انواع رنگ های پلی اورتان


زیر لایه پلی اورتان

رویه پلی اورتان

رویه آلکید اورتان

بک کوت پلی اورتان

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

پیگمنت

پیگمنت نارنجی

فروش پیگمنت نارنجی ۵  فروش پیگمنت نارنجی ۱۳  فروش پیگمنت نارنجی ۳۴  فروش پیگمنت نارنجی ۶۴ برای اطلاع از قیمت پیگمنت نارنجی با ما در تماس باشید.

مواد شیمیایی ساختمان

رزین محافظ نما بر پایه حلال

رزین محافظ نما بر پایه حلال مایعی شفاف با قابلیت استفاده بر روی سیمان، آجر، سنگ‌های طبیعی در محیط‌های داخلی و خارجی ساختمان جهت آبگریز کردن سطوح می‌باشد. مشخصات فنی نوع: مایع رنگ: بی رنگ حلالیت: حلال آلی (تینر) قابلیت مصرف : از ۵+ تا ۳۵+ درجه سانتیگراد موارد مصرف ۱.آب گریز نمودن سطوح بتنی،

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!