You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

چسب بتن پلیمری آب بندی

 یک محلول امولسیون پلیمری جهت افزودن به ملات سیمان است. در مواقعی که چسبندگی بالا و مقاومت در برابر آب مورد نیاز باشد کاربرد دارد. این محصول با تشکیل لایه‌های متعدد آب بند و دارای خاصیت غیر قابل حل در آب، نفوذپذیری کلیه عوامل مؤثر بر بتن را خنثی می‌نماید.

مشخصات فنی

حالت فیزیکی: مایع

رنگ: سفید

وزن مخصوص: : gr/cm³ ۱/۰۱

حلالیت قبل از خشک شدن: آب

PH: 8

موارد مصرف

جهت آببندی نمودن مخازن آب، استخرها، سدها، لوله‌های بتنی، کانالها و همچنین کلیه سطوح بتنی که در مجاورت آب و یا رطوبت می‌باشد.

روش مصرف

می تواناین محصول را رابا کل ملات مصرفی مخلوط نمود که بدین ترتیب کل ملات مصرفی آببند می‌گردد. در بتن ریزی هایی باضخامت کم (۲cm تا ۳cm ) این روش معمول است. چسب بتن پلیمری آب بندی  را در پای کار به ملات افزوده پس از به دست آمدن مخلوطی همگن و یکنواخت بتن ریزی انجام پذیرد. برای رسیدن به یک مقاومت فشاری بالا و مطلوب به اندازه درصد مصرف چسب بتن پلیمری آب بندی از مقدار آب مصرفی کم گردد.

برای آببند نمودن سطح بتن چسب بتن پلیمری آب بندی را میبایست با ترمیم کننده بتن مخلوط نمود و سپس مورد استفاده قرار گیرد.

به این ترتیب که ۵ پیمانه ترمیم کننده بتن رابا یک پیمانه چسب بتن پلیمری آب بندی مخلوط کرده و پس از بدست آمدن خمیری مناسب و همگن روی سطح مورد نظر استفاده گردد، ضخامت اجرا میبایست حداقل ۳ میلیمتر باشد. باید در نظر داشت سطح کار قبل از اجرا از هر گونه گرد و غبار و چربی پاک گشته و سپس مرطوب گردد. پس از اجرا، ازخشک شدن سریع آن نیز جلوگیری کرده و حداقل به مدت ۲۴ ساعت آنرا مرطوب نگهدارید.

میزان مصرف

چسب بتن پلیمری آب بندی  حداقل ۱۰% از وزن سیمان مصرفی می‌بایست به ملات افزوده گردد.

مزایا

نحوه اجرای آن بسیار ساده بوده که در عین حال دارای مقاومت بسیار بالا و دارای چسبندگی فوق العاده می‌باشد.

نکات زیست محیطی

مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.

نکات ایمنی

همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان،چشم‌ها و موادغذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط و مدت نگهداری

در بسته بندی اولیه و در بسته به دور از سرما و گرما به مدت۱۲ماه.

بسته بندی

در گالنهای ۴ و ۱۰ و ۲۰ و بشکه‌های ۲۲۰ کیلو گرمی.

تائیدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی آنتی اکسیدانت
(Anti Oxidant)

مستربچ آنتی اکسیدانت بر پایه پلی پروپیلن و پلی اتیلن از طریق پایدارسازی رادیکال های مخرب تولیدی بر اثر گرما باعث  جلوگیری از تخریب حرارتی پلیمردر حین فرایند ودر طول مدت زمان مصرف میشود.  مستربچ افزودنی آنتی اکسیدان  هنگام قرار گرفتن در معرض مواد ، اکسیداسیون را از بین می برند.   مزایای استفاده از

مستربچ

مستربچ فوم ساز

عوامل شیمیایی فوم ساز، مواد افزودنی هستند که گازهای فوم ساز را در جریان فرایند ترمو پلاستیک آزاد می سازنند. در خلال فرایند اخطلاط مستربچ فوم ساز و مواد رزینی پایه، گازهایی توسط واکنش حرارتی آزاد می شوند و در نهایت یک فوم پایدار، در یک قطعه ی پلاستیکی مشخص تولید خواهد شد. پودرهای فوم

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!