You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

رنگ پودری پلی استر

این دسته از رنگهای صنعتی بر پایه رزین های پلی‌استری میباشند و براساس ساختار رزین به دو دسته اشباع و غیراشباع تقسیم میشوند. پلی استرهای اشباع از جمله رنگ های کوره‌ای بوده که بصورت تک جزیی عرضه می شوند.

این دسته از رنگها با چسبندگی مناسب بر روی سطوح مختلف بویژه فلزات باعث ایجاد پوشش‌هایی با  ماندگاری، انعطاف‌پذیری و سختی بالا، و مقاوم در برابر خوردگی، حلال، و شرایط جوی می‌شوند.

این رنگها به عنوان پرایمر و تاپ کوت در Coil coating وCan coating  بکار میروند. همچنین به عنوان پوشش برای جلوگیری از پدیده خوردگی در سازه‌های فولادی که آستر و پوشش پایه آنها از نوع اپوکسی است و پوشش تزیینی سطوح فلزی(Metal decorative coating)  قابل استفاده میباشد.

رنگهای پودری پلی‌استر دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل نور خورشید بوده و برای محصولاتی که در محیط بیرون و فضای باز هستند مناسب می‌باشند ( هر چند برای محصولات فضای داخل نیز قابلیت دارند.)

موارد مصرف:
پروفیل های آلومینیومی، درب و پنجره های فلزی، مبلمان شهری و فضای آزاد، لوازم روشنایی در فضای آزاد، سازه های ساختمانی تابلوها و علایم ترافیکی، لوازم خانگی و قطعات خودرویی که در حین استفاده در معرض نور خورشید میباشند. (مانند کولر و تیغه پاک کن ماشین)

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

گروت اپوکسی

گروت اپوکسی مخلوطی ۳ جزئی بر پایه رزین‌های اصلاح شده بهمراه دانه بندی مخصوص می‌باشد و با حصول مقاومت فشاری بسیار زیاد، محصول مناسبی برای عملیات سنگین مهندسی و نصب ماشین آلات می‌باشد. با استانداردهای ASTM C658 -98 و ۱ BS 6319 part و ۳ BS 6319 part و ۷ BS 6319 part و BS

مواد شیمیایی ساختمان

ماستیک گرم اجرا

این محصول بر پایه قیر تولید گشته که به صورت گرم در درزهای مورد نظر خصوصاً درزهای انبساطی افقی و ساختمانی در معرض حلال‌های نفتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استاندارد ASTM D3569 مطابقت دارد. مشخصات فنی شکل ظاهر: جامد رنگ: مشکی وزن مخصوص:حدود kg/cm³ ۱/۱ درجه دمای ریختن: بین ۱۹۰-۱۷۰ درجه سانتیگراد دمای محیط

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!