You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

رنگ پودری پلی استر

این دسته از رنگهای صنعتی بر پایه رزین های پلی‌استری میباشند و براساس ساختار رزین به دو دسته اشباع و غیراشباع تقسیم میشوند. پلی استرهای اشباع از جمله رنگ های کوره‌ای بوده که بصورت تک جزیی عرضه می شوند.

این دسته از رنگها با چسبندگی مناسب بر روی سطوح مختلف بویژه فلزات باعث ایجاد پوشش‌هایی با  ماندگاری، انعطاف‌پذیری و سختی بالا، و مقاوم در برابر خوردگی، حلال، و شرایط جوی می‌شوند.

این رنگها به عنوان پرایمر و تاپ کوت در Coil coating وCan coating  بکار میروند. همچنین به عنوان پوشش برای جلوگیری از پدیده خوردگی در سازه‌های فولادی که آستر و پوشش پایه آنها از نوع اپوکسی است و پوشش تزیینی سطوح فلزی(Metal decorative coating)  قابل استفاده میباشد.

رنگهای پودری پلی‌استر دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل نور خورشید بوده و برای محصولاتی که در محیط بیرون و فضای باز هستند مناسب می‌باشند ( هر چند برای محصولات فضای داخل نیز قابلیت دارند.)

موارد مصرف:
پروفیل های آلومینیومی، درب و پنجره های فلزی، مبلمان شهری و فضای آزاد، لوازم روشنایی در فضای آزاد، سازه های ساختمانی تابلوها و علایم ترافیکی، لوازم خانگی و قطعات خودرویی که در حین استفاده در معرض نور خورشید میباشند. (مانند کولر و تیغه پاک کن ماشین)

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی ضد حریق
(Flame Retardant)

مستربچ افزودنی ضد حریق در موارد بخصوصی نظیر لوله های فاضلابی جهت پایدار سازی در برابر اشغال استفاده میشود. تاخیر اندازهای شعله را می توان بر پایه های مختلف مانند …. وPP,PE,ABS , PC تولید کرد و بر اساس نوع تکنولوژی شیمیایی به کار رفته در آنها به سه نوع اصلی تقسیم کرد ۱-تاخیر انداز شعله

رنگ

رنگ صنعتی ترموپلاست

این گروه از رنگها بر پایه رزین های ترموپلاست طراحی گردیده و به همراه پیگمنت های ضدخوردگی و رنگی به صورت آستر،میانی و رویه دارای مقاومت شیمیایی و خوردگی و رطوبتی بالایی می باشند.از جمله ویژگیهای این رنگها می توان چسبندگی بالا، سرعت خشک شدن مناسب، ثبات براقی و مقاومت عالی در برابر شرایط جوی

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!