You dont have javascript enabled! Please enable it! رنگ پودری پلی استر - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

رنگ پودری پلی استر

این دسته از رنگهای صنعتی بر پایه رزین های پلی‌استری میباشند و براساس ساختار رزین به دو دسته اشباع و غیراشباع تقسیم میشوند. پلی استرهای اشباع از جمله رنگ های کوره‌ای بوده که بصورت تک جزیی عرضه می شوند.

این دسته از رنگها با چسبندگی مناسب بر روی سطوح مختلف بویژه فلزات باعث ایجاد پوشش‌هایی با  ماندگاری، انعطاف‌پذیری و سختی بالا، و مقاوم در برابر خوردگی، حلال، و شرایط جوی می‌شوند.

این رنگها به عنوان پرایمر و تاپ کوت در Coil coating وCan coating  بکار میروند. همچنین به عنوان پوشش برای جلوگیری از پدیده خوردگی در سازه‌های فولادی که آستر و پوشش پایه آنها از نوع اپوکسی است و پوشش تزیینی سطوح فلزی(Metal decorative coating)  قابل استفاده میباشد.

رنگهای پودری پلی‌استر دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل نور خورشید بوده و برای محصولاتی که در محیط بیرون و فضای باز هستند مناسب می‌باشند ( هر چند برای محصولات فضای داخل نیز قابلیت دارند.)

موارد مصرف:
پروفیل های آلومینیومی، درب و پنجره های فلزی، مبلمان شهری و فضای آزاد، لوازم روشنایی در فضای آزاد، سازه های ساختمانی تابلوها و علایم ترافیکی، لوازم خانگی و قطعات خودرویی که در حین استفاده در معرض نور خورشید میباشند. (مانند کولر و تیغه پاک کن ماشین)

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

فوق روان کننده زودگیر

این محصول علاوه بر افزایش روانی بتن نقش بسزائی در تسریع زمان گیرش بتن و حصول مقاومتهای اولیه و نهایی در زمان کوتاهتری دارد و اثرات سوء کاهش سریع دما روی بتن را از بین خواهد برد . با استانداردهای ASTM C494 وASTM C1017 مطابقت دارد . مشخصات فنی حالت فیزیکی : مایعرنگ: قهوه ای

مستربچ

افزودنی نانو پایه PE

پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، برایم پذیری راحت، مقاومت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است. در کنار مزایای متعدد، پلی اتیلن در

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن