You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

رنگ پودری پلی استر

این دسته از رنگهای صنعتی بر پایه رزین های پلی‌استری میباشند و براساس ساختار رزین به دو دسته اشباع و غیراشباع تقسیم میشوند. پلی استرهای اشباع از جمله رنگ های کوره‌ای بوده که بصورت تک جزیی عرضه می شوند.

این دسته از رنگها با چسبندگی مناسب بر روی سطوح مختلف بویژه فلزات باعث ایجاد پوشش‌هایی با  ماندگاری، انعطاف‌پذیری و سختی بالا، و مقاوم در برابر خوردگی، حلال، و شرایط جوی می‌شوند.

این رنگها به عنوان پرایمر و تاپ کوت در Coil coating وCan coating  بکار میروند. همچنین به عنوان پوشش برای جلوگیری از پدیده خوردگی در سازه‌های فولادی که آستر و پوشش پایه آنها از نوع اپوکسی است و پوشش تزیینی سطوح فلزی(Metal decorative coating)  قابل استفاده میباشد.

رنگهای پودری پلی‌استر دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل نور خورشید بوده و برای محصولاتی که در محیط بیرون و فضای باز هستند مناسب می‌باشند ( هر چند برای محصولات فضای داخل نیز قابلیت دارند.)

موارد مصرف:
پروفیل های آلومینیومی، درب و پنجره های فلزی، مبلمان شهری و فضای آزاد، لوازم روشنایی در فضای آزاد، سازه های ساختمانی تابلوها و علایم ترافیکی، لوازم خانگی و قطعات خودرویی که در حین استفاده در معرض نور خورشید میباشند. (مانند کولر و تیغه پاک کن ماشین)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی شفاف کننده
(Clarifier)

این محصول به منظور افزایش شفافیت در فیلم های بسته بندی به کار می رود .امروز مصرف کنندگان حساسیت بیشتری نسبت به استفاده از محصولات پلاستیکی به خصوص در صنعت بسته بندی به لحاظ استاندارهایی همچون بهداشتی بودن و زیبایی دارند این خانواده از محصولات آرمن پلیمر به این موضوع کمک شایانی می کند  با

مستربچ

مستربچ افزودنی منتشر کننده نور (Light Dispersion)

مستربچ های افزودنی منتشر کننده نور با پخش کردن نور در گلخانه به صورت یکنواخت باعث رسیدن نور به طور یکنو اخت به تمام سطوح گیاه و در نتیجه رشد بهتر آن و مانع از آفتاب سوختگی می شود. مزایا استفاده از مستربچ افزودنی منتشر کننده نور کاهش اثرات مخرب نور خورشید و سوختگی شکوفه

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!