You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

فوق روان کننده نرمال

افزودنی فوق روان سازی است با حالت نوترال که بر پایه نفتالین فرمالدئید تولید گشته و مخصوص بتن ریزیهای حساس باضریب اطمینان بالا در مناطق معتدل و یا گرم و یا بتن ریزی با حجم آرماتور فشرده و باریک.

مشخصات فنی

شکل ظاهری: مایع

رنگ: قهوه ای تیره

وزن مخصوص: gr/cm³ ۱/۰۶

PH: حدود ۸

حلالیت: محلول در آب

موارد مصرف

این محصول در بتن ریزی هائی همچون: دالها، دیوارها، ستونها، پایه‌های پل، بتن پیش تنیده، مقاطع باریک و پرآرماتور، و یا هر بتن ریزی که نیاز به مقاومت و کارائی بالا داشته باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش مصرف

این محصول را می‌توان به بتن آماده (که مقدار آب مصرفی آن برای رسیدن به یک مقاومت فشاری نهائی مطلوب تنظیم شده است) اضافه نمود که اختلاط مخلوط بتن جدید به مدت حداقل سه دقیقه برای هرمتر مکعب بتن الزامی است.

روش دقیقتر اینکه: شن، ماسه، و سیمان را با ۵۰% آب مصرفی به مدت ۱۵ الی ۳۰ثانیه به هم بزنید. محصول را درمقداری ازآب مصرفی (تا حداکثر ۳۰% آب مصرفی) حل کرده و آنرا بتدریج به مخلوط فوق بیافزائید. باقیمانده آب مصرفی را میتوان تا به دست آمدن اسلامپ (کارپذیری) مطلوب به مخلوط افزود.

میزان مصرف

بین %۰/۶ الی %۱/۵ وزن سیمان مصرفی که این مقدار نسبت به مقدار مقاومت در نظر گرفته شده و شرایط آب و هوای منطقه و فشردگی و فاصله آرماتورها متغیر است.

باید توجه داشت مصرف اتفاقی درصد بیشتر RW Power Plast2000 به اندازه ۲ الی ۳ برابر مقدار توصیه شده ، سبب تاخیر قابل ملاحظه ای در زمان گیرش، کاهش در مقاومت فشاری اولیه در۲۴ تا۴۸ ساعت اولیه، افزایش هوای تولید شده در بتن و تغییر سایر خواص می‌شود.

مزایا

• مقاومت نهائی بتن را در صورت کاهش۱۲% الی۲۵% آب مصرفی، در سنین ۷،۳ و۲۸ روزه را افزایش می‌دهد.

• فاقد کلراید و نیترات بوده و به آرماتورها و بتن آسیب نمی‌رساند.

• هوای اضافی را تامیزان ۷۰% خارج می‌نماید.

• با تمام تیپهای سیمان سازگار و قابل اختلاط است.

• استفاده همزمان آن با مواد معدنی همچون بنتونیت، پودر میکروسیلیس و . . . . . بلامانع است.

• با استاندارد ASTM C494 Type F مطابقت دارد.

نکات زیست محیطی

مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.

نکات ایمنی

در صورت تماس با پوست،با آب و صابون بشوئید و در صورت تماس با چشم و یا با مخاطهای تنفسی با آب گرم بشوئید و بلافاصله به پزشک مراجعه نمائید.

شرایط و مدت نگهداری

به دور از سرما و گرما در بسته بندی اولیه به مدت ۱۲ماه.

بسته بندی

در گالنهای ۲۰ و بشکه‌های ۲۲۰ کیلوگرمی.

تائیدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

پیگمنت

پیگمنت اولترامارین

پیگمنت اولترامارین یا آبی لاجوردی (آبی ۲۹) از نمونه های شناخته شده ی قدیمی است که در شیدهای بنفش (پیگمنت بنفش ۱۵) و صورتی نیز تولید می شود مقاومت نوری و حرارتی عالی و قیمت ارزان کاربرد این پیگمنت در زمینه پلاستیک ها مناسب نموده است. با وجود رنگ آبی متمایل به قرمز و درخشندگی

چسب

چسب دوقلو مات

چسب هزارکاره مات بسیار قوی و با مقاومت شیمیایی بالا که قادراست انواع مواد را سریع بچسباند. توان تحمل حرارتی بین ۳۰- تا ۱۳۰ درجه سانتی گراد وتحمل کششی ۳۲۰kg/cm2 از مشخصه های بارز این محصول است. تراش پذیری ،رزوه خوری، رنگ پذیری وخشک شدن۲دقیقه ای ،قابلیتهایی است که این چسب را بهترین انتخاب برای

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!