You dont have javascript enabled! Please enable it! فوق روان كننده نرمال - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

فوق روان کننده نرمال

افزودنی فوق روان سازی است با حالت نوترال که بر پایه نفتالین فرمالدئید تولید گشته و مخصوص بتن ریزیهای حساس باضریب اطمینان بالا در مناطق معتدل و یا گرم و یا بتن ریزی با حجم آرماتور فشرده و باریک.

مشخصات فنی

شکل ظاهری: مایع

رنگ: قهوه ای تیره

وزن مخصوص: gr/cm³ ۱/۰۶

PH: حدود ۸

حلالیت: محلول در آب

موارد مصرف

این محصول در بتن ریزی هائی همچون: دالها، دیوارها، ستونها، پایه‌های پل، بتن پیش تنیده، مقاطع باریک و پرآرماتور، و یا هر بتن ریزی که نیاز به مقاومت و کارائی بالا داشته باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش مصرف

این محصول را می‌توان به بتن آماده (که مقدار آب مصرفی آن برای رسیدن به یک مقاومت فشاری نهائی مطلوب تنظیم شده است) اضافه نمود که اختلاط مخلوط بتن جدید به مدت حداقل سه دقیقه برای هرمتر مکعب بتن الزامی است.

روش دقیقتر اینکه: شن، ماسه، و سیمان را با ۵۰% آب مصرفی به مدت ۱۵ الی ۳۰ثانیه به هم بزنید. محصول را درمقداری ازآب مصرفی (تا حداکثر ۳۰% آب مصرفی) حل کرده و آنرا بتدریج به مخلوط فوق بیافزائید. باقیمانده آب مصرفی را میتوان تا به دست آمدن اسلامپ (کارپذیری) مطلوب به مخلوط افزود.

میزان مصرف

بین %۰/۶ الی %۱/۵ وزن سیمان مصرفی که این مقدار نسبت به مقدار مقاومت در نظر گرفته شده و شرایط آب و هوای منطقه و فشردگی و فاصله آرماتورها متغیر است.

باید توجه داشت مصرف اتفاقی درصد بیشتر RW Power Plast2000 به اندازه ۲ الی ۳ برابر مقدار توصیه شده ، سبب تاخیر قابل ملاحظه ای در زمان گیرش، کاهش در مقاومت فشاری اولیه در۲۴ تا۴۸ ساعت اولیه، افزایش هوای تولید شده در بتن و تغییر سایر خواص می‌شود.

مزایا

• مقاومت نهائی بتن را در صورت کاهش۱۲% الی۲۵% آب مصرفی، در سنین ۷،۳ و۲۸ روزه را افزایش می‌دهد.

• فاقد کلراید و نیترات بوده و به آرماتورها و بتن آسیب نمی‌رساند.

• هوای اضافی را تامیزان ۷۰% خارج می‌نماید.

• با تمام تیپهای سیمان سازگار و قابل اختلاط است.

• استفاده همزمان آن با مواد معدنی همچون بنتونیت، پودر میکروسیلیس و . . . . . بلامانع است.

• با استاندارد ASTM C494 Type F مطابقت دارد.

نکات زیست محیطی

مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.

نکات ایمنی

در صورت تماس با پوست،با آب و صابون بشوئید و در صورت تماس با چشم و یا با مخاطهای تنفسی با آب گرم بشوئید و بلافاصله به پزشک مراجعه نمائید.

شرایط و مدت نگهداری

به دور از سرما و گرما در بسته بندی اولیه به مدت ۱۲ماه.

بسته بندی

در گالنهای ۲۰ و بشکه‌های ۲۲۰ کیلوگرمی.

تائیدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

افزودنی نانو پایه PE

پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، برایم پذیری راحت، مقاومت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است. در کنار مزایای متعدد، پلی اتیلن در

مستربچ

مستربچ افزودنی آنتی استاتیک
(Anti Static)

مستربچ آنتی استاتیک به منظور بهبود خواص محصول  و جلوگیری از بار الکتریسیته ساکن در هنگام تولید و یا پس از آن تولید می شود .  پلیمرها عمدتاً در برابر جریانات الکتریسته نارسانا هستند و الکتریسته ساکن بیشتر هنگام تماس سطوح فیلم و قطعات بروی هم یا در هنگام عبور از بین غلطک های اکسترودر

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن