You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

نانومستربچ تجزیه پذیر

نانو مستربچ تجزیه پذیر اوّلین و تنها نانومستربچ اکسا زیست تجزیه پذیرکننده تولید کشور میباشد که بر پایه پلیمرهای پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی استایرن تولید و عرضه می گردد. این نانو مستربچ که شامل ۳۰ درصد ترکیب میکرو-نانو ذره ای تجزیه پذیر کننده  با عملکرد کاتالیزوری (تسریع کننده) می باشد هم اکنون بعنوان قوی ترین و مؤثرترین افزودنی تجزیه پذیر کننده اکسایشی-زیستی، در مقایسه با دیگر افزودنی های پلیمری،  به لحاظ کارآیی و قیمت دارای مزیت و برتری می باشد و به عنوان یک کالای تجاری ویژه جهت تجزیه پذیر کردن طیف وسیعی از محصولات پلی اتیلنی، پلی پروپیلنی و پلی استایرنی، پیشنهاد می گردد.

نانو مستربچ تجزیه پذیر طی دو فرایند متوالی اکسایشی (در حضور عوامل محیطی همچون نور، اکسیژن، رطوبت، …) و سپس تجزیه زیستی (در حضور میکروارگانیسمهای خاک) طی ۶ الی حداکثر ۱۸ ماه منجر به تجزیه ۱۰۰ درصدی محصولات پلیمری به دی اکسید کربن، آب و توده زیستی (کود آلی) می گردد که همگی به چرخه طبیعت باز می گردند. استفاده از نانو مستربچ تجزیه پذیر ، در عین حفظ خواص و مقاومت های فیزیکی مکانیکی محصول، منجر به ایجاد خاصیت تجزیه پذیری در محصول با کمترین و بصرفه ترین قیمت تمام شده می گردد.

شایان ذکر است مادامی که محصول تولیدی از نانو مستربچ تجزیه پذیر در معرض نور قرار نگیرند اثر کاتالیزوری آن فعال نگردیده و محصول مستعد نگهداری طولانی مدت در انبار و یا قفسه های فروشگاه ها می باشد.

نحوه مصرف : مقدار ۱ تا ۲ درصد از نانو مستربچ تجزیه پذیر را با گرانول پلیمری پایه به خوبی مخلوط کرده و به قیف خوراکدهی دستگاه اکسترودر تولیدی منتقل کنید. گرم کردن مخلوط بدست آمده قبل از مصرف (پیش حرارت دهی توسط میکسرهای حرارتی یا توربومیکسرها) منجر به بهبود کیفیت محصول نهایی نیز میگردد.

استفاده از انواع مواد نو یا بازیافتی از مواد پلی اتیلنی، پلی پروپیلنی یا پلی استایرنی و همچنین مصرف نانو مستربچ تجزیه پذیر در کنار دیگر افزودنیها بلامانع است (لیکن استفاده از افزودنیهای ضد یووی موجب کاهش اثربخشی افزودنیهای اکسازیست تجزیه پذیر می گردد).

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

رزین

رزین همو پلیمر وینل استات ۵۱۵

رزین هموپلیمر وینیل استات ۵۱۵ نوعی همو پلیمر وینیل استات امولسیونی بر پایه مونومر وینیل استات است. رزین هموپلیمر وینیل استات ۵۱۵ یک لاتکس سفید رنگ با ماهیت غیر یونی است و با هر نسبتی با آب قابل رقیق شدن می باشد و می‌توان از این لاتکس سفید رنگ به تنهایی و یا با مخلوطی

چسب

چسب تیوبی

چسب تیوپی همه کاره  آمیزه ای است از پلیمرهای لاستیکی ، رزین های صنعتی و پایدار کننده ها که در مخلوطی از حلال ها، حل شده اند . پایه پلیمری این چسب پلی کلروپرن بوده و برای چسباندن کلیه سطوحی که باید با سرعت و استحکام بالا به یکدیگر بچسبند، بسیار مناسب می باشد. چسب

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!