You dont have javascript enabled! Please enable it! افزودنی نانو پایه UPVC - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

افزودنی نانو پایه UPVC

UPVC یک پلیمر ارزان با کارایی خوب مقاومت شیمیایی مناسب و خواص حرارتی و مکانیکی مطلوب می باشد در کنار خاص خود upvc مشکل بزرگی که صنایع یو پی وی سی از جمله لوله اتصالات پروفیل های درب و پنجره با آن مواجه هستند شکنندگی این محصولات می باشد لذا تولیدکنندگان یو پی وی سی ناگزیر به استفاده از افزودنی های گرانقیمت اصلاح کننده ظروف هستند که هزینه تمام شده محصولات شان را افزایش خواهد داد.
شرکت ویستا پلیمر پارس و ارائه افزودنی های ویژه ای که شامل نانوذرات مناسب هستند شده است که با استفاده از این افزودنی ها خواص ضربه محصولات یو پی وی سی بهبود چشمگیری خواهد داشت.

برخی از مزایای استفاده از نانو افزودنی یو پی وی سی شرکت ویستا پلیمر پارس:

 

  • استحکام ضربه بالا

        لوله: افزایش ۴ برابری در مقایسه با استاندارد
        اتصالات: افزایش ۱۲ برابری در مقایسه با استاندارد
        پروفیل در و پنجره: افزایش دو و نیم برابری در مقایسه با استاندارد

  • دمای نرم شدگی بالا
  • کاهش هزینه محصول نهایی

مستربچ و افزودنی یو پی وی سی باعث افزایش خواص مکانیکی به ویژه استحکام ضربه محصولات یو پی وی سی شما می شود
لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره مستربچ های نانو افزودنی UPVC شرکت ویستا پلیمر پارس با ما در تماس باشید، ما از تامین نیازهای شما بسیار خشنود خواهیم بود.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

رزین

کوپلیمرهای استایرن اکریلیک

این دسته از رزین های امولسیونی (بر پایه آب)، از پلیمریزاسیون مونومرهای استایرن و اکریلات تولید می شوند. رزین های کوپلیمر استایرن اکریلیک مقاومت خوبی در برابر آب دارند و بسته بندی آنها بصورت متداول، بشکه های ۲۰۰ کیلوگرمی است که باید دور از نور مستقیم خورشید و نیز یخبندان نگهداری گردد. حداکثر زمان مصرف رزین

مستربچ

سازگارکننده مالئیکه پایه ABS

مواد کوپلینگ ایجنت ABS که با نامهای گرافت ABS، ABS مالئیکه، سازگارکننده آلیاژ PC/ABS، کوپلینگ ایجنت PA/ABS نیز شناخته میشوند. یکی از پر کاربردترین سازگارکننده های آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/ پلی کربنات و آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/پلی آمید میباشد که باعث سازگاری PC  و  PA و بهبود خواص کامپاند میشوند. در واقع با

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن