You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

افزودنی نانو پایه PP

پلی پروپیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن فرآیند پذیری راحت مواد شیمیایی عالی خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب قیمت مناسب قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف و غیره سهم زیادی در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است و کنار مزایای متعدد پلی پروپیلن در برخی کاربردها نیاز به اصلاح خواص دارد از جمله شکننده بودن و مقاومت ضربه پایین به ویژه در دمای منفی و همچنین مقاومت آن در برابر خراش می باشد.

 یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی پروپیلن استفاده از نانو تکنولوژی می باشد و به کارگیری نانو ذرات در پلی پروپیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی به شفافیت و خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال مقاومت خراش و غیره نیز به PP افزوده می‌شود که کاربردهای آن را گسترش می‌دهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی پروپیلن شده است به طوری که خواص محصولات ساخته شده از پلی پروپیلن از جمله مقاومت به ضربه و خش پذیری با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری خواهد داشت.

برای تهیه و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با ما در تماس باشید.

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب واشرساز حرارتی مشکی

چسب واشرساز حرارتی  یک سیلیکون خمیری یک جزیی می باشد که در معرض رطوبت هوا به یک جامد لاستیکی چقرم تبدیل می شود. فرموله شده برای مقاومت در برابر دماهای کارکرد بالاتر و ایمن برای سنسورها، مقاوم در برابر ترک خوردگی و مهاجرت ناشی از چرخه های حرارتی؛ مقاوم در برابر آب، روغن و ضد

مواد شیمیایی ساختمان

آب گریز کننده

در حفاظت از نماهای مینرال (سیمان و آجری)، چند نکته حایز همیت می باشد: ۱- تنفس نما و پوششی که این امکان را از نما نگیرد ۲- خواص آبگریزی جهت جذب کمتر آب و رطوبت در پوشش و محافظت از نما در برابر رطوبت ۳- خواص ضد شوره جهت محافظت از نما و جلوگیری از

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!