You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

افزودنی نانو پایه PP

پلی پروپیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن فرآیند پذیری راحت مواد شیمیایی عالی خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب قیمت مناسب قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف و غیره سهم زیادی در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است و کنار مزایای متعدد پلی پروپیلن در برخی کاربردها نیاز به اصلاح خواص دارد از جمله شکننده بودن و مقاومت ضربه پایین به ویژه در دمای منفی و همچنین مقاومت آن در برابر خراش می باشد.

 یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی پروپیلن استفاده از نانو تکنولوژی می باشد و به کارگیری نانو ذرات در پلی پروپیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی به شفافیت و خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال مقاومت خراش و غیره نیز به PP افزوده می‌شود که کاربردهای آن را گسترش می‌دهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی پروپیلن شده است به طوری که خواص محصولات ساخته شده از پلی پروپیلن از جمله مقاومت به ضربه و خش پذیری با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری خواهد داشت.

برای تهیه و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با ما در تماس باشید.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب پلی اورتان

چسب‌های پلی اورتان می‌توانند به هر دو صورت جامد و نسبتا انعطاف ناپذیر و یا الاستیک و انعطاف پذیر باقی بمانند. این نوع چسب برای استفاده در محیط های داخل و فضای باز مناسب بوده و دارای دوام زیادی است. چسب‌های پلی اورتان در برابر دماهای بالا بسیار مقاوم می‌باشند و معمولا تا دمای ۱۰۰

مستربچ

مستربچ افزودنی اصلاح کننده ویسکوزیته
(viscosity modifier)

ویسکوزیته محصول یا همان سیالیت مواد در فرآیندهای بخصوص بر حسب نوع تولید محصول نهایی اصلاح می شود با شکستن پیوند های مولکولی و ایجاد یکنواختی در وزن مولکولی مواد انجام می شود .   مزایای استفاده از مستربچ افزودنی اصلاح کننده ویسکوزیته  دوام و پایداری بیشتر محصول  امکان فرایند پذیری و انجام پروسه تولید

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!