You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

افزودنی نانو پایه PP

پلی پروپیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن فرآیند پذیری راحت مواد شیمیایی عالی خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب قیمت مناسب قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف و غیره سهم زیادی در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است و کنار مزایای متعدد پلی پروپیلن در برخی کاربردها نیاز به اصلاح خواص دارد از جمله شکننده بودن و مقاومت ضربه پایین به ویژه در دمای منفی و همچنین مقاومت آن در برابر خراش می باشد.

 یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی پروپیلن استفاده از نانو تکنولوژی می باشد و به کارگیری نانو ذرات در پلی پروپیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی به شفافیت و خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال مقاومت خراش و غیره نیز به PP افزوده می‌شود که کاربردهای آن را گسترش می‌دهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی پروپیلن شده است به طوری که خواص محصولات ساخته شده از پلی پروپیلن از جمله مقاومت به ضربه و خش پذیری با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری خواهد داشت.

برای تهیه و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

سیلر اکریلیکی پایه آب

این سیلر اکریلیک بر پایه استایرن می باشد و با داشتن ذرات ریز، باقیمانده مونومر بسیار اندکی بر روی سطح دارد. این رزین لایه ای شفاف، براق و انعطاف پذیر تشکیل می دهد که مقاومت بسزایی در برابر آب و رطوبت ایجاد می نماید. موارد استفاده: مصالح بنائی و مصالح سیمانی را از نفوذ آب

پیگمنت

پیگمنت سبز

پیگمنت های فتالوسیانین دومین گروه متداول از طبقه بندی رنگدانه ها فتالوسیانین مس و مشتقات آن است. برخلاف رنگدانه های آزو، کشف آنها به قرن نوزدهم برمی گردد در حالی که فتالوسیانین، به طور اتفاقی در سال ۱۹۲۸ شناخته شد. هنگام تهیه فتالیمید از فتالیک انیدرید در یک ظرف آهنی، ناخالصیآبی مشاهده شد. آبی فتالوسیانین

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!