You dont have javascript enabled! Please enable it! افزودنی نانو پایه PE - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

افزودنی نانو پایه PE

پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، برایم پذیری راحت، مقاومت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است.

 در کنار مزایای متعدد، پلی اتیلن در زمینه برخی خواص نیاز به اصلاح و بهبود دارد برای مثال یکی از مشکلات رایج در تولید ظروف پلی اتیلنی شکنندگی آنها می باشد. یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی اتیلن استفاده از نانو تکنولوژی می باشد. استفاده از نانوذرات در پلی اتیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی می تواند خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال و خواص مهم دیگری نیز در محصولات PE ایجاد کند که کاربردهای آن را گسترش می‌دهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی اتیلن شده است به طوری که خواص محصولات ساخته شده از پلی اتیلن از جمله مقاومت به ضربه با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری خواهند داشت.

 

برای تهیه اطلاعات بیشتر و همچنین خرید این محصول لطفاً با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

رزین

رزین پلی اورتان

در حال حاضر در صنعت سه نوع پوشش وجود دارد. الاستومر پلی اورتان، پلی اورتان و پلی اوره و پلی اورتان سخت. هر یک از این سه سیستم خواص مجزا و مشخص دارد اما به سبب تشابه ساختمان شیمیایی، بسیاری از خصوصیات آنها با هم مشابه است. پوشش های پلی اورتان از ضخامت ۶۰۰ میکرون

مواد شیمیایی ساختمان

نفوذگر کریستال ساز

نفوذگر کریستال ساز آخرین پدیده در زمینه آببندی سازه‌های بتنی می‌باشد. این محصول بصورت پودر بوده که با آب مخلوط شده و بصورت رنگ غلیظی در می‌آید و از آن برای آببندی مخازن بتنی، استخرها، اسکله ها، برج‌های خنک کننده و غیره استفاده می‌کنند. مشخصات فنی نوع: پودری رنگ: خاکستری وزن مخصوص: gr/cm3 1/5 PH:

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن