You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

افزودنی نانو پایه PE

پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، برایم پذیری راحت، مقاومت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است.

 در کنار مزایای متعدد، پلی اتیلن در زمینه برخی خواص نیاز به اصلاح و بهبود دارد برای مثال یکی از مشکلات رایج در تولید ظروف پلی اتیلنی شکنندگی آنها می باشد. یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی اتیلن استفاده از نانو تکنولوژی می باشد. استفاده از نانوذرات در پلی اتیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی می تواند خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال و خواص مهم دیگری نیز در محصولات PE ایجاد کند که کاربردهای آن را گسترش می‌دهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی اتیلن شده است به طوری که خواص محصولات ساخته شده از پلی اتیلن از جمله مقاومت به ضربه با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری خواهند داشت.

 

برای تهیه اطلاعات بیشتر و همچنین خرید این محصول لطفاً با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

رزین

رزین پلی استر جامد

رزین های پلی استر جامد جهت رنگ های پودری با دوام فوق العاده و براقیت بالا در صنایع قطعات خودرو، لوزام خانگی، ماشین آلات صنعتی، قطعه سازی و همچنین انواع سطوح گالوانیزه، آلومینیوم، فسفاته شده و سطوح آماده سازی نشده مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های پودری که شامل رزین پلی استر جامد، رنگدانه

مواد شیمیایی ساختمان

فوق روان کننده دیرگیر

این محصول افزودنی فوق روان ساز و فوق کاهنده آب جهت تولید بتنی مرغوب با کارائی بالا در فواصل گرم سال و یا مناطق گرمسیری و یا معتدل کشور می‌باشد که قادر است کارائی بتن را در مدت زمان بیشتری حفظ نماید.

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!