You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

افزودنی نانو پایه PE

پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، برایم پذیری راحت، مقاومت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است.

 در کنار مزایای متعدد، پلی اتیلن در زمینه برخی خواص نیاز به اصلاح و بهبود دارد برای مثال یکی از مشکلات رایج در تولید ظروف پلی اتیلنی شکنندگی آنها می باشد. یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی اتیلن استفاده از نانو تکنولوژی می باشد. استفاده از نانوذرات در پلی اتیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی می تواند خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال و خواص مهم دیگری نیز در محصولات PE ایجاد کند که کاربردهای آن را گسترش می‌دهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی اتیلن شده است به طوری که خواص محصولات ساخته شده از پلی اتیلن از جمله مقاومت به ضربه با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری خواهند داشت.

 

برای تهیه اطلاعات بیشتر و همچنین خرید این محصول لطفاً با ما در تماس باشید.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

آب بند کننده پلیمری دوجزئی

واترپروف کننده مخازن آب و ترمیم کننده سطوح مخازن واستخرها میباشد که با اجرای روکشی ظریف بر این سطوح میتوان سطح مورد نظر را واترپروف نموده و درزها و ترکهای احتمالی، حتی موئی را پوشاند. آب بند کننده پلیمری دو جزئی بر پایه پلیمرهای مصنوعی و معدنی تولید شده و بصورت دو جزئی عرضه میگردد.

مستربچ

مستربچ افزودنی آنتی یووی
( Anti UV)

مستربچ آنتی یووی بیشتر بر پایه پلی اتیلن و پلی پروپیلن فرمولاسیون می شود مخرب ترین بخش نور خورشید uv می باشد که باعث فتواکسیداسیون یا تخریب پلیمر می شود به کمک اکسیژن موجود در هوا این تجزیه سرعت بیشتری به خود می گیرد.امروزه نسل جدید آنتی یووی ها با ایجنت HAIS بر دو نوع

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!