You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

افزودنی نانو پایه PE

پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین پلیمر ها می باشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، برایم پذیری راحت، مقاومت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است.

 در کنار مزایای متعدد، پلی اتیلن در زمینه برخی خواص نیاز به اصلاح و بهبود دارد برای مثال یکی از مشکلات رایج در تولید ظروف پلی اتیلنی شکنندگی آنها می باشد. یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی اتیلن استفاده از نانو تکنولوژی می باشد. استفاده از نانوذرات در پلی اتیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی می تواند خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال و خواص مهم دیگری نیز در محصولات PE ایجاد کند که کاربردهای آن را گسترش می‌دهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی اتیلن شده است به طوری که خواص محصولات ساخته شده از پلی اتیلن از جمله مقاومت به ضربه با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری خواهند داشت.

 

برای تهیه اطلاعات بیشتر و همچنین خرید این محصول لطفاً با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب گرما ذوب (هات ملت)

از این چسب برای اتصال دادن پلاستیک‌ها، چوب‌ها، کاغذ، سرامیک و فلزات استفاده فراوانی می‌شود. خاصیت چسبانندگی یک بسپار به نیروهای چسبندگی آن بستگی دارد. بعضی از بسپارها به خاطر داشتن گروه‌هایی با جاذبه‌های واندروالسی بیشتر چسبندگی خوبی دارند. بسپارهایی که چسبندگی خوبی نداشته باشند با افزودن یک اسید آلی یا موادی که گروه‌هایی با

پیگمنت

پیگمنت مشکی

کربن بلک(FW 200 Degussa (Orion از نوع مرغوب و درجه  ۱ بوده و معمولا در صنایعی که دسترسی به رنگ مشکی پر کلاغی مد نظر باشد مورد، استفاده قرار می گیرد. فروش دوده آلمانی (کربن بلک ) دگوسا آلمان فروش پرینتکس U فروش Printex U فروش پرینتکس V فروش Printex V برای اطلاع از قیمت

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!