You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

سازگارکننده مالئیکه پایه PP

پلی پروپیلن یکی از پرکاربردترین پلیمرها میباشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، فرایندپذیری راحت، مقاموت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف و.. سهم زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است. 

در کنار مزایای متعدد، پلی پروپیلن در برخی کاربردها نیاز به اصلاح خواص دارد، از جمله شکننده بودن و مقاومت ضربه پایین آن به ویژه در دماهای منفی و همچنین مقاومت کم آن در برابر خراش میباشد. یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی پروپیلن استفاده از نانو تکنولوژی میباشد. با به کارگیری نانو ذرات در پلی پروپیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی و شفافیت، خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال ، مقاومت خراش و … نیز به PP افزوده میشود که کاربردهای آن را گسترش میدهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی پروپیلن شده است به طوریکه خواص محصولات ساخته شده از پلی پروپیلن ارز جمله مقاومت به ضربه و خش پذیزی با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری نشان خواهد داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول لطفا با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

پرایمر پایه قیر

پرایمر پایه قیر محصولی است یک جزئی بر پایه مواد قیری وحلالهای آلی است که با چسبندگی و پوشش مناسب آببندی که ایجاد می‌کند جهت سطوح بتنی و فلزی کاربرد فراوانی دارد. این محصول با استاندارد BS3416 typeI مطابقت دارد. مشخصات فنی رنگ: مشکی وزن مخصوص در دمای ۲۳ درجه با فوردکاپ شماره۲: S 60-30

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!