You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

سازگارکننده مالئیکه پایه PP

پلی پروپیلن یکی از پرکاربردترین پلیمرها میباشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، فرایندپذیری راحت، مقاموت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف و.. سهم زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است. 

در کنار مزایای متعدد، پلی پروپیلن در برخی کاربردها نیاز به اصلاح خواص دارد، از جمله شکننده بودن و مقاومت ضربه پایین آن به ویژه در دماهای منفی و همچنین مقاومت کم آن در برابر خراش میباشد. یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی پروپیلن استفاده از نانو تکنولوژی میباشد. با به کارگیری نانو ذرات در پلی پروپیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی و شفافیت، خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال ، مقاومت خراش و … نیز به PP افزوده میشود که کاربردهای آن را گسترش میدهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی پروپیلن شده است به طوریکه خواص محصولات ساخته شده از پلی پروپیلن ارز جمله مقاومت به ضربه و خش پذیزی با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری نشان خواهد داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول لطفا با ما در تماس باشید.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

پیگمنت

پیگمنت سبز

پیگمنت های فتالوسیانین دومین گروه متداول از طبقه بندی رنگدانه ها فتالوسیانین مس و مشتقات آن است. برخلاف رنگدانه های آزو، کشف آنها به قرن نوزدهم برمی گردد در حالی که فتالوسیانین، به طور اتفاقی در سال ۱۹۲۸ شناخته شد. هنگام تهیه فتالیمید از فتالیک انیدرید در یک ظرف آهنی، ناخالصیآبی مشاهده شد. آبی فتالوسیانین

مستربچ

مستربچ افزونی ضد جلبک
(Anti Alga)

مستربچ افزودنی ضد جلبک حاوی نانو ذرات بایوسید (کشنده میکرو ارگانیسم) با ترکیبات جدید بر پایه نانو ذرات اکسید فلزی می باشد که به خوبی درشرایط خاصی فرایند شده و در حین فرایند به خوبی با مواد اولیه ، ممزوج می شود و در شرایط مختلف محیطی مانند رطوبت  ، خشکی و فضای تاریک عملکرد

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!