You dont have javascript enabled! Please enable it! سازگارکننده مالئیکه پایه PP - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

سازگارکننده مالئیکه پایه PP

پلی پروپیلن یکی از پرکاربردترین پلیمرها میباشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، فرایندپذیری راحت، مقاموت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف و.. سهم زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است. 

در کنار مزایای متعدد، پلی پروپیلن در برخی کاربردها نیاز به اصلاح خواص دارد، از جمله شکننده بودن و مقاومت ضربه پایین آن به ویژه در دماهای منفی و همچنین مقاومت کم آن در برابر خراش میباشد. یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی پروپیلن استفاده از نانو تکنولوژی میباشد. با به کارگیری نانو ذرات در پلی پروپیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی و شفافیت، خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال ، مقاومت خراش و … نیز به PP افزوده میشود که کاربردهای آن را گسترش میدهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی پروپیلن شده است به طوریکه خواص محصولات ساخته شده از پلی پروپیلن ارز جمله مقاومت به ضربه و خش پذیزی با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری نشان خواهد داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول لطفا با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب استایرن بوتادین رابر (SBR)

استایرن بوتادین رابر اغلب به عنوان یک جزء اصلی در چسب های الاستومری، استفاده می شود. SBR دارای خواص چسبندگی خوبی مشابه با رابر طبیعی و یا نئوپرن نیست اما به هر حال این ماده دارای قیمت ارزان تری نسبت به دیگر رابرها می باشد. ترکیب این رابر با رابر طبیعی موجب بوجود آمدن چسب

مواد شیمیایی ساختمان

رزین محافظ نما بر پایه حلال

رزین محافظ نما بر پایه حلال مایعی شفاف با قابلیت استفاده بر روی سیمان، آجر، سنگ‌های طبیعی در محیط‌های داخلی و خارجی ساختمان جهت آبگریز کردن سطوح می‌باشد. مشخصات فنی نوع: مایع رنگ: بی رنگ حلالیت: حلال آلی (تینر) قابلیت مصرف : از ۵+ تا ۳۵+ درجه سانتیگراد موارد مصرف ۱.آب گریز نمودن سطوح بتنی،

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن