You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

سازگارکننده مالئیکه پایه PP

پلی پروپیلن یکی از پرکاربردترین پلیمرها میباشد که به دلیل مزایای متعددی از جمله قابل دسترس بودن، فرایندپذیری راحت، مقاموت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوب، قیمت مناسب، قابلیت کاربرد در زمینه های مختلف و.. سهم زیادی را در صنایع پلاستیکی به خود اختصاص داده است. 

در کنار مزایای متعدد، پلی پروپیلن در برخی کاربردها نیاز به اصلاح خواص دارد، از جمله شکننده بودن و مقاومت ضربه پایین آن به ویژه در دماهای منفی و همچنین مقاومت کم آن در برابر خراش میباشد. یکی از موثرترین روش های بهبود خواص پلی پروپیلن استفاده از نانو تکنولوژی میباشد. با به کارگیری نانو ذرات در پلی پروپیلن علاوه بر بهبود خواص مکانیکی و شفافیت، خواص جدیدی از جمله خواص آنتی باکتریال ، مقاومت خراش و … نیز به PP افزوده میشود که کاربردهای آن را گسترش میدهد.

شرکت ویستا پلیمر پارس موفق به ارائه افزودنی های نانو برای بهبود و گسترش خواص پلی پروپیلن شده است به طوریکه خواص محصولات ساخته شده از پلی پروپیلن ارز جمله مقاومت به ضربه و خش پذیزی با استفاده از این افزودنی ها افزایش چشمگیری نشان خواهد داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول لطفا با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب اپوکسی

چسب اپوکسی به علت استحکام بالا، قابلیت چسبندگی به اکثر سطوح، مقاومت شیمیایی و جوی بسیار بالا، از پرکاربردترین چسبها محسوب می شود. این چسب ها به صورت تک جزئی و دو جزئی تولید می شوند. چسب های اپوکسی تک جزئی معمولاً در دمای ۱۲۰ درجه تا ۱۵۰ درجه پخت می شوند. این محصول می

پیگمنت

پیگمنت صدفی

پیگمنت های صدفی Necreous pigments پیگمنت های صدفی به علت دارا بودن درخشش بدین گونه نامگذاری شده اند. ذرات رنگدانه صدفی، ورقه های کوچک مسطح شفاف و نازکی هستند با ضریب شکست بالا که اکثر نور تابیده شده را انعکاس می دهند و مقداری جزئی از آن را عبور می دهند. انعکاس حاصل آینه ای بوده

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!