You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

سازگارکننده مالئیکه پایه PE

مواد کوپلینگ ایجنت  PE  که با نام های سازگار کننده مالئیکه آنیدرید، گرافت مالئیک آنیدرید، پلی اتیلن مالئیکه، پلی اتیلن گرافت شده، سازگار کننده PE  و عامل جفت کننده نیز شناخته میشوند.

 یکی از پرکاربردترین سازگارکننده های پلی اتیلن و فیلر های گوناگون میباشد که در تولید کامپاند کربنات، تالک، الیاف شیشه، چوب پلاستیک، آلیاژ نایلون با PE، کیسه گونی، پلاستیک حاوی فیلر مانند کربنات، تالک و الیاف شیشه کاربرد دارند و باعث بهبود خواص کامپاند، افزایش میزان پر کننده ، کاهش قیمت، پراکنش بهتر فیلر، وتینگ یا خیس شدگی بهتر، جلوگیری از کلوخه شدن، بهبود خواص، رنگ پذیر نمودن سطح قطعات، قطبی سازی PE و فیلم های چند لایه حاوی پلی آمید، چسبندگی بهتر فیبر و فیلر، امکان استفاده درصد بیشتر از  الیاف چوب، افزایش درصد فیلر، رنگ پذیری سپر، کیفیت مستربچ کربنات، کامپاند الیاف شیشه و پلیمر گیاهی میشوند. 

 در واقع، ساختار غیر قطبی پلی اتیلن و ساختار قطبی اکثر فیلرهای استفاده شده جهت تقویت خواص آن، باعث یک ناسزگاری ساختاری مابین پلیمر و پرکننده میشوند، که این ناسازگاری باعث عدم بخش یکنواخت پر کننده درون ماتریس پلیمری و در نتیجه افت خواص کامپوزیت نهایی خواهد شد.

لذا استفاده از یک عامل جفت کننده (کوپلینگ ایجنت) مناسب مانند پلی اتیلن گرافت شده با مالئیک آنیدرید جهت تولید یک کامپاند حاوی پلی اتیلن و پرکننده های معدنی با خواص مطلوب امری ضروری بنظر میرسد.

کاربرد ها 

  •   درکامپاند تالک و کربنات درظروف یکبارمصرف، مستربچ کربنات کلسیم و..
  •   در کامپاند چوب پلاست پلی اتیلن
  •   در کامپاند روکش کابل های مخابراتی
  •   در کامپاند چسب روکش پلی اتیلن برای لوله های فلزی
  •   جهت آب بند اتصلات فشار قوی آبیاری
  •  در کامپاند چسب بین لایه ای
افزودنی گرافت PE شرکت ویستا پلیمر پارس باعث بهبود سازگاری کامپاندهای پلی اتیلن با فیلرهای کربنات کلسیم، تالک، الیاف شیشه، چوب پلاست و.. شده و خواص آنها را افزایش میدهد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب موکت

چسب موکت به فرم مایع کهربایی رنگ می باشد که به همراه رزینهای صنعتی و حلالهای مختلف از بهترین مواد اولیه تولید گردیده است و در رده چسبهای تماسی بر پایه حلال می باشد . چسبی است همه کاره ، مقاوم به آب ،روغن که جهت چسباندن انواع موکت کف پوش به سطوح سیمانی و کاشی و

رنگ

رنگ پودری پلی اورتان

 بر پایه رزین پلی اورتان ساخته شده و بصورت دو جزیی عرضه می شود. این رنگ ها با چسبندگی بالا بر روی سطوح مختلف بویژه سطوح فلزی به عنوان پوشش های با ضربه پذیری بالا و مقاوم در برابر گچی شدن، تابش خورشید، رطوبت و شرایط جوی، و مواد شیمیایی مانند اسید، باز، و روغن

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!