You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

سازگارکننده مالئیکه پایه ABS

مواد کوپلینگ ایجنت ABS که با نامهای گرافت ABS، ABS مالئیکه، سازگارکننده آلیاژ PC/ABS، کوپلینگ ایجنت PA/ABS نیز شناخته میشوند.

یکی از پر کاربردترین سازگارکننده های آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/ پلی کربنات و آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/پلی آمید میباشد که باعث سازگاری PC  و  PA و بهبود خواص کامپاند میشوند.

 

در واقع با آلیاژ نمودن PC و ABS  میتوان به محصولاتی با خواص برتر اجزای تشکیل دهنده نظیر مقاومت ضربه ای بالا، دمای تغییر فرم حرارتی بالا (HDT)، ویسکوزیته مذاب کم و فرایندپذیری خوب و قیمت مناسب دست یافت.

اما رسیدن به خواص ذکر شده منوط به مورفولوژی مناسب این آلیاژ و سازگار نمودن دو جز ABS و PC  میباشد. عمده صنایع مصرف کننده آلیاژ  ABS/PC  در ایران عبارتند از: صنایع تولید کامپیوتر و ماشین های  اداری، صنایع  الکترونیک، صنایع خودروسازی و تولید لوازم خانگی. 

از دیگر صنایع مصرفی در ایران میتوان به صنایع پزشکی، موتورسیکلت سازی، لوازم ایمنی (کلاه ایمنی)، گوشی موبایل و… اشاره نمود. استفاده از ABS مالئیکه در این صنایع میتواند به تولید آلیاژهای بهتر با خواص بالاتری کمک قابل توجهی بکند.

 

گرافت پلی پروپیلن 

افزودنی گرافت ABS  این شرکت باعث بهبود سازگاری آلیاژهای ABS و  PC  و PA  شده و خواص آنها را افزایش میدهد.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گرافت ها با ما در تماس باشید.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

سوپر ادمیکس پودری

سوپر ادمیکس پی یک ماده شیمیایی فعال به مواد سیمانی است که باعث افزایش ارزش سیمانی و کاهش اندازه حجم دانه های سیمان می گردد. سوپر ادمیکس یک ماده مضاف بتن است که به عنوان یک اکسید کننده عناصر فلزی ریز عمل می کند و این مسئله باعث کاهش دانه های سیمان از ۱۰۰ میکرومتر

مواد شیمیایی ساختمان

پاورژل الیافدار
(ژل میکروسیلیس الیافدار)

یک ژل میکروسیلیس (دوده سیلیسی) بر پایه پلی کربوکسیلات اتر است که موجب بهبود خواص بتن تازه و سخت شده می‌شود. همچنین موجب افزایش مقاومت فشاری بتن سخت شده، کاهش جذب آب، کاهش نفوذپذیری و افزایش کارپذیری و تا حدی موجب بهبود جداشدگی بتن و … می‌شود. این ماده افزودنی محتوی میکرو سیلیس (دوده سیلیسی)

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!