You dont have javascript enabled! Please enable it! سازگارکننده مالئیکه پایه ABS - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

سازگارکننده مالئیکه پایه ABS

مواد کوپلینگ ایجنت ABS که با نامهای گرافت ABS، ABS مالئیکه، سازگارکننده آلیاژ PC/ABS، کوپلینگ ایجنت PA/ABS نیز شناخته میشوند.

یکی از پر کاربردترین سازگارکننده های آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/ پلی کربنات و آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/پلی آمید میباشد که باعث سازگاری PC  و  PA و بهبود خواص کامپاند میشوند.

 

در واقع با آلیاژ نمودن PC و ABS  میتوان به محصولاتی با خواص برتر اجزای تشکیل دهنده نظیر مقاومت ضربه ای بالا، دمای تغییر فرم حرارتی بالا (HDT)، ویسکوزیته مذاب کم و فرایندپذیری خوب و قیمت مناسب دست یافت.

اما رسیدن به خواص ذکر شده منوط به مورفولوژی مناسب این آلیاژ و سازگار نمودن دو جز ABS و PC  میباشد. عمده صنایع مصرف کننده آلیاژ  ABS/PC  در ایران عبارتند از: صنایع تولید کامپیوتر و ماشین های  اداری، صنایع  الکترونیک، صنایع خودروسازی و تولید لوازم خانگی. 

از دیگر صنایع مصرفی در ایران میتوان به صنایع پزشکی، موتورسیکلت سازی، لوازم ایمنی (کلاه ایمنی)، گوشی موبایل و… اشاره نمود. استفاده از ABS مالئیکه در این صنایع میتواند به تولید آلیاژهای بهتر با خواص بالاتری کمک قابل توجهی بکند.

 

گرافت پلی پروپیلن 

افزودنی گرافت ABS  این شرکت باعث بهبود سازگاری آلیاژهای ABS و  PC  و PA  شده و خواص آنها را افزایش میدهد.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گرافت ها با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی کاهنده شاخص جریان مذاب
MFI

مواد پلیمری در اثر فرآیندهای  پی در پی دچار افت کیفیت و افزایش ام اف ای می شوند با افزودن درصد های مشخص بین یک تا پنج درصد وزنی به مواد اولیه باعث کاهش درصد ام اف ای و بهبود خواص پلیمر در ماتریس پلی اتیلن می شود . مزایای استفاده از مستربچ  افزودنی کاهنده

مستربچ

مستربچ افزودنی تمیز کننده
(Purging)

مستربچ افزودنی تمیز کننده به منظور هر چه سریعتر تمیز کردن دستگاه از رنگ و مواد قبلی همراه با کاهش ضایعات به کار می رود .   مزایای استفاده از مستربچ افزودنی تمیز کننده کاهش اتلاف وقت و تسریع در تمیزکاری  افزایش دقت در ازبین بردن مواد قبلی مانده در دستگاه  به صرفه بودن و کاهش

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن