You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

سازگارکننده مالئیکه پایه ABS

مواد کوپلینگ ایجنت ABS که با نامهای گرافت ABS، ABS مالئیکه، سازگارکننده آلیاژ PC/ABS، کوپلینگ ایجنت PA/ABS نیز شناخته میشوند.

یکی از پر کاربردترین سازگارکننده های آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/ پلی کربنات و آلیاژهای اکریلو نیتریل بوتادین استایرن/پلی آمید میباشد که باعث سازگاری PC  و  PA و بهبود خواص کامپاند میشوند.

 

در واقع با آلیاژ نمودن PC و ABS  میتوان به محصولاتی با خواص برتر اجزای تشکیل دهنده نظیر مقاومت ضربه ای بالا، دمای تغییر فرم حرارتی بالا (HDT)، ویسکوزیته مذاب کم و فرایندپذیری خوب و قیمت مناسب دست یافت.

اما رسیدن به خواص ذکر شده منوط به مورفولوژی مناسب این آلیاژ و سازگار نمودن دو جز ABS و PC  میباشد. عمده صنایع مصرف کننده آلیاژ  ABS/PC  در ایران عبارتند از: صنایع تولید کامپیوتر و ماشین های  اداری، صنایع  الکترونیک، صنایع خودروسازی و تولید لوازم خانگی. 

از دیگر صنایع مصرفی در ایران میتوان به صنایع پزشکی، موتورسیکلت سازی، لوازم ایمنی (کلاه ایمنی)، گوشی موبایل و… اشاره نمود. استفاده از ABS مالئیکه در این صنایع میتواند به تولید آلیاژهای بهتر با خواص بالاتری کمک قابل توجهی بکند.

 

گرافت پلی پروپیلن 

افزودنی گرافت ABS  این شرکت باعث بهبود سازگاری آلیاژهای ABS و  PC  و PA  شده و خواص آنها را افزایش میدهد.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گرافت ها با ما در تماس باشید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مقالات

انواع سیمان و کاربرد آن ها در ساخت و ساز

در برخی منابع تا ۱۵ نوع سیمان را معرفی کرده اند که در این نوشته با انواع سیمان آشنا خواهیم شد. ۱) سیمان زود مقاوم – انواع سیمان سیمان زود مقاوم با اصلاح نسبت های ترکیبی مواد خام تولید می شود. این سیمان طی ۲۴-۷۲ ساعت به مقاومت نهایی خود می رسد. مشخصات: دو مشخصه

مستربچ

مستربچ افزودنی ضد قارچ (Anti Fungal)

مستربچ افزودنی ضد قارچ  حاوی نانو ذرات بایوسید (کشنده میکرو ارگانیسم) با ترکیبات جدید بر پایه نانو ذرات اکسید فلزی میباشند که به خوبی در شرایط خاصی فرایند شده اند و در حین فرایند به خوبی با مواد اولیه ممزوج شده و در شرایط مختلف محیطی مانند رطوبت خشکی و فضای تاریک عملکرد خود را

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!