You dont have javascript enabled! Please enable it! گروت پایه سیمانی نرمال - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

گروت پایه سیمانی نرمال

Grout یک محصول آماده به مصرفی است که فقط با افزودن مقدار معینی آب ، به ملاتی روان و بدون جمع شدگی تبدیل می‌گردد.

این محصول به گونه ای تولید گشته که بتوان آنرا به شکل خمیری و یا روان به آسانی برای تسطیح، گروت ریزی و یا پر کردن گودالها استفاده نمود بطور کلی این محصولی است که برای پر کردن هرنوع فضای خالی مورد استفاده قرار می‌گیرد که بعد از عمل گیرش مقدار محدود و کنترل شده ای تقریباً معادل و یا بیش از میزان انقباض ناشی از تبخیر آب و خشک شدن منبسط میشود.

با استفاده از گروت پایه سیمانی نرمال در زمان بسیار کوتاهی عمل گیرش انجام میشود و بعد از عمل گیرش عمل سخت شدن و به استحکام و مقاومت نهائی رسیدن انجام می‌گیرد.

مشخصات فنی

حالت فیزیکی: پودر

رنگ:خاکستری

وزن مخصوص: gr/cm³ ۱/۷۵

انبساط آزاد: ۲ تا ۵ درصد

انبساط ماندگار: ۰ تا ۰/۵ درصد

موارد مصرف

پایه‌های فلزی ساختمانها، زیر دکل‌های برق، محل استقرار ماشین آلات سنگین، پرکردن هر نوع حفره و شکاف و یا پرکردن اطراف میله‌های مهار کننده در پیش ساخته‌های بتنی.

روش مصرف

ابتداء سطح مورد نظر را از عوامل چربی زا و گرد و غبار و هر نوع مواد روغنی کاملا” پاک نموده و با آب شستشو داده شود. سپس پس از خشک نمودن آبهای زائد، مقدار معینی آب داخل میکسر و یا ظرف مناسب و تمیزی ریخته و گروت پایه سیمانی نرمال را به آرامی به آن می‌افزائیم، (آب مصرفی برای هر کیسه گروت پایه سیمانی نرمال تقریبا” ۵/۳لیتر می‌باشد) به مدت ۳ الی ۵ دقیقه به خوبی هم زده به طوری که مخلوطی یکنواخت و همگن و فاقد حباب هوا به دست آید. ملات آماده را بلافاصله در نقطه معینی با پیوستگی و در ارتفاع مناسبی که فشار حرکتی لازم را تامین نماید، می‌ریزیم.

بلافاصله روی سطوح باز را با گونی خیس می‌پوشانیم و آنرا مرطوب نگه می‌داریم تا زمانی که آماده پرداخت کاری و یا به گیرش اولیه نائل گردد. در صورت دستیابی به عمل آوری مطمئن‌تر میتوان از محصول عمل آورنده کیورینگ استفاده نمود.

میزان مصرف

هر کیسه ۲۰ کیلو گرمی گروت پایه سیمانی نرمال فضایی معادل ۱۰/۳۲ لیتر را پر می‌کند. به طور کلی در حالت روان ۹۷ کیسه گروت پایه سیمانی نرمال یک متر مکعب فضا را پر می‌کند.

مزایا

• عدم جمع شدگی انقباضی (Shrinkage)

• غلظت قابل تنظیم باکمک آب

• دستیابی سریع به مقاومت اولیه

• اتصال کامل و بسیار خوب با بتن و سطوح فولادی

نکات زیست محیطی

مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.

نکات مهم

دمای آب مصرفی به اندازه ای باید باشد که دمای ملات بین ۵+ الی ۳۵+ باشد. از آب بادمای بیشتر باید پرهیز کرد چرا که موجب روانی بیشتر و در نتیجه آب انداختگی و جداشدگی می‌گردد.

از عملیات اضافی و ویبره کردن باید خودداری شود.

می بایست به اندازه مورد نیاز در یک مرحله گروت ریزی، ملات آماده کرد و از رقیق کردن مجدد و از استفاده بیش از اندازه آب مصرفی باید پرهیز نمود.

نکات ایمنی

همانند سایر موادشیمیایی، هنگام نگهداری و کاربا این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم‌ها و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط و مدت نگهداری

در بسته بندی اولیه به دور از رطوبت و سرما به مدت ۱۲ ماه.

بسته بندی

در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی.

تائیدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مستربچ

مستربچ افزودنی لیز کننده سلفون
(Selefon Slip)

بدون بو و کدر کردن سلفون با درصد مصرف بسیار کم – افزایش شفافیت سطح فیلم . فیلم های تولید شده با مواد پلی پروپلین مانند کاورپیچ و لفاف های بسته بندی برپایه پلی پروپیلن در حالت عادی در حین تولید و هنگام مصرف دچار چسبندگی بین لایه ها و همچنین در زمان رول شدن

چسب

چسب کلروپرن

این چسب پایه حلال، بر اساس پلی کلروپرن همراه با مخلوطی از رزین های صنعتی، پایدار کننده ها و حلالهای آلی است. مقاوم به آب، با چسبندگی فوق العاده جهت مصارف عمومی صنعتی کاربرد دارد. زمان خشک شدن آن ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است. حلال این چسب تولوئن و به صورت مایع عسلی می‌باشد. از

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن