You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ترمیم کننده بتن تقویت شده با الیاف

ترمیم کننده بتن تقویت شده یک ملات تعمیری بر پایه سیمان به همراه الیاف و دیگر مواد تقویت کننده، آماده به مصرف، که پس از افزودن مقدار لازم آب، به خمیری تعمیری جهت پوشش دهی مقاوم و آببند مبدل می‌گردد. این محصول بدون انقباض بوده و از نفوذپذیری کم و دوام طولانی برخوردار می‌باشد.

مشخصات فنی

نوع : پودری

رنگ : طوسی

یون کلر : ندارد

قابلیت انحلال : در آب

وزن مخصوص: gr/cm³ ۲/۳

دمای زمان اجرا : حداقل ۵ حداکثر۳۵ درجه سانتیگراد.

ضخامت هر لایه: حداقل ۱۰ حداکثر ۵۰ میلی متر.

موارد مصرف

۱. به منظور محافظت از سازه‌های بتنی در معرض عوامل مهاجم همچون کلراید و سولفاتها.

۲. به عنوان پوشش نهائی سازه‌های بتنی جهت آببندی و از بین بردن ترکهای موئینه احتمالی.

۳. تعمیر سازه‌های در مناطق صنعتی بویژه سازه هایی که در معرض روغن‌های معدنی و یا هیدرولیک می‌باشند.

۴. تعمیرات و آببندی سازه‌های آبی همچون استخرها، مخازن آب آشامیدنی و سازه‌های دریایی و…..

۵. تمامی موارد تعمیری سازه ای که امکان ماله کشی و یا از طریق پاششی را دارا بوده و هدف اجرای پوششی با مقاومت بالا و پایدار باشد.

روش مصرف

سطح کار را از هر گونه گرد و غبار و چربی و یا هر نوع آلودگی تمیز کنید. اگر مناطقی سست وجود دارد آنها را ازبین ببرید. در صورت مشاهده آرماتور زنگ زده، ابتدا از سلامت درون آن اطمینان یافته و سپس نسبت به زنگ زدایی توسط یکی از روشهای برس زنی و یا ماسه پاشی اقدام نموده تا سطح فولاد تمیز نمایان گردد. پس از مرحله تمیز کاری سطح، اقدام به شستشو با آب نموده بطوریکه کاملاً اشباع گردد. اگر مقادیر اضافی آب بر روی سطح باقی مانده، آن راجمع آوری نمائید.

بهترین روش ساخت ملات ترمیم کننده بتن تقویت شده با الیاف استفاده از ابزار همزن (دریل) با دورپائین می‌باشد.به مقدار لازم آب را در داخل ظرفی تمیز ریخته و درحالیکه همزن در حال گردش است، پودر خشک ترمیم کننده بتن تقویت شده با الیاف را بطور پیوسته به آب اضافه نمائید. پس از اضافه شدن کامل پودر به آب، همزدن را تا ۳ دقیقه ادامه دهید تا مخلوطی یکنواخت و فاقد حباب‌های بزرگ ایجاد گردد.چنانچه مخلوط فوق از غلظت دلخواه برخوردار نباشد میتوان رفته رفته به آن آب و یا پودر خشک ترمیم کننده بتن تقویت شده با الیاف اضافه نمود و آنرا رقیق و یا غلیظ کرده و پس از آن برای ۱ تا ۲ دقیقه همزدن را ادامه دهید.

مخلوط آماده شده قابلیت اجرای دستی و یا پاشش را دارا می‌باشد. در صورت اجرای دستی می‌بایستی ماله را بر روی سطح ملات فشار داد تا تماس کامل بر سطح قبلی ایجاد گردد.

بهترین زمان برای پرداختکاری نهائی وقتی است که اثر انگشت به سختی بر روی سطح ملات باقی بماند. عمل آوری خوب بویژه در شرایط گرما یا باد شدید ضروری بوده و برای این منظور میتوان از پوشش نایلونی استفاده کرد.

میزان مصرف

حجم مخلوط حاصل از یک کیسه ۲۰ کیلوگرمی ترمیم کننده بتن تقویت شده با الیاف و ۳/۵ لیتر آب، مقدار ۱۰ لیتر خواهد بود که میتوان این حجم را برای پوشش دهی یک متر مربع به ضخامت ۱۰ میلیمتر استفاده نمود.

مزایا

• قابلیت اجرا در ضخامت‌های ۱ تا ۴۰ میلیمتر.

• بدون انقباض بودن ترمیم کننده بتن تقویت شده با الیاف موجب اطمینان از اتصال خوب به سطح بتنی و انتقال نیروها در تعمیرات سازه ای می‌گردد.

• قابلیت پاششی ملات، امکان اجرای و سریعتر و مقادیر بیشتری را فراهم می‌سازد.

• نفوذپذیری بسیار کم این ملات امکان حملات خوردگی محیط را به حداقل ممکن میرساند.

• مقاوم در مقابل سیکلهای یخبندان و ذوب .

• همرنگ بتن بوده و بر نمای خارجی بتن تاثیری ندارد.

نکات زیست محیطی

مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.

نکات ایمنی

همانند سایر مواد شیمیایی ، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان ، چشم‌ها و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط و مدت نگهداری

در بسته بندی اولیه به دور از سرما و گرما و رطوبت به مدت ۱۲ماه.

بسته بندی

در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی.

تائیدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

رزین

رزین همو پلیمر وینل استات ۵۱۰

رزین هموپلیمر وینیل استات ۵۱۰ نوعی همو پلیمر وینیل استات امولسیونی بر پایه مونومر وینیل استات است. رزین هموپلیمر وینیل استات ۵۱۰ یک لاتکس سفید رنگ با ماهیت غیر یونی است و با هر نسبتی با آب قابل رقیق شدن می باشد و می‌توان از این لاتکس سفید رنگ به تنهایی و یا با مخلوطی

مستربچ

مستربچ کربنات کلسیم

کربنات کلسیم در گریدهای متنوع برحسب محصول نهایی فرمولاسیون شده است.    مزایای کربنات کلسیم  کاهش قیمت محصول چاپ پذیری بهتر با در صد استفاده متناسب کاهش در صد مصرف مستر بچ سفید بهبود پوشش دهی دوستدار محیط زیست به علت تجزیه سریع تر  غیر سمی و بی بو بودن آن   سوپر کامپاند کلسیم

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!