You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

رزین کوپلیمر

این رزین از خانواده رزینهای امولسیونی کو پلیمر بر پایه مونومر وینیل استات ،آکریلات و وئوا تهیه شده است.
که با استفاده از نرم_کننده سازگار با کو پلیمر وینیل استات دمای انتقال شیشه رزین را کاهش داده می_شود.
فیلم این رزین اگر بالای MMFT خشک شود بسیار نرم ، انعطاف پذیر ، شفاف و چسبندگی بسیار بالای دارد.
این رزین در آب بندی استخر، سونا و سرویس های بهداشتی، اجرای بتون جدید روی بتون قدیمی و صنایع رنگ مورد استفاده قرار میگیرد.
این چسب دارای خاصیت ضد آب کنندگی و کاهش انقباض بتون می_باشد و از ترک خوردن بتون جلوگیری میکند.همچنین از بتون در برابر باران اسیدی و یخبندان محافظت میکند. این چسب جهت مصرف در محیط های با رطوبت بالا بسیار مناسب میباشد.

کاربرد محصول

  • ایزولاسیون استخر
  •  ایزولاسیون سونا
  •  ایزولاسیون سرویس های بهداشتی
  •  اجرای بتون جدید روی بتون قدیم
  •  صنایع رنگ و کینیتکس

نکات ایمنی مصرف رزین کو پلیمر

  • خطرآتش گیری : این محصول قابلیت مشتعل شدن ندارد.
  •  هشدار حفاظتی: این محصول ممکن است باعث تحریک پوست و چشم شود. اما اثر سمیت آن روی سیستم های تنفسی و گوارشی به اثبات نرسیده است و هیچ گونه عوارض مزمن بر روی بدن ندارد.
  •  کمک های اولیه: درصورت تماس با چشم ، چشم ها را با مقدار زیادی آب بشویید و در صورت تورم به پزشک مراجعه کنید.درصورت تماس با بدن ، باعث تحریک پوست نمی شود. درصورت فرو بردن ماده ، اگرفردبیهوش است به هیچ وجه چیزی به او نخورانید و او را مجبوربه استفراغ کردن نکنید و سریعاً به پزشک مراجعه کنید.
  •  درصورتیکه فرد هوشیاراست به او دو ، تا چهارلیوان آب یا شیر بنوشانید.

شرایط نگهداری

این محصول میبایست در دمای ۲۵-۵ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت گردد. در این شرایط تا مدت زمان ۱۲ ماه میتوان آن را در انبار نگهداری نمود.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

پیگمنت سفید
پیگمنت

پیگمنت سفید

تیتانیوم دی اکسید TiO2 یا تیتان یکی ازمهمترین اکسیدهای تیتانیوم است که مورد استفاده درصنعت می باشد ودر طبیعت به سه صورت آناتاز(Anatase)، روتایل(Rutile) وبروکایت (Brookite) یافت می‌شودکه واحدهای پایه بلوری در هر سه فاز هشت وجهی‌هایTiO6بوده و تفاوت این سه فاز نیز در نحوه‌ی آرایش همین هشت وجهی‌ها می‌باشد. این رنگدانه جزء دسته رنگدانه های معدنی

مستربچ

مستربچ افزودنی خوشبو کننده
(Freshener)

از بین بردن بوی نامطبوع مواد اولیه و خوشبو شدن محصول نهایی با رایحه انواع گلها مانند یاس وهمچنین برخی میوه ها مانند سیب ، توت فرنگی و  … مواد اولیه پلیمری بعد از چندین بار استفاده و فرآیند شدن با کاربردهای متنوع معمولاً دارای بوی نامطبوع هستند که گاهاً خطرات بهداشتی نیز به دنبال دارند

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!