You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

رزین کوپلیمر

این رزین از خانواده رزینهای امولسیونی کو پلیمر بر پایه مونومر وینیل استات ،آکریلات و وئوا تهیه شده است.
که با استفاده از نرم_کننده سازگار با کو پلیمر وینیل استات دمای انتقال شیشه رزین را کاهش داده می_شود.
فیلم این رزین اگر بالای MMFT خشک شود بسیار نرم ، انعطاف پذیر ، شفاف و چسبندگی بسیار بالای دارد.
این رزین در آب بندی استخر، سونا و سرویس های بهداشتی، اجرای بتون جدید روی بتون قدیمی و صنایع رنگ مورد استفاده قرار میگیرد.
این چسب دارای خاصیت ضد آب کنندگی و کاهش انقباض بتون می_باشد و از ترک خوردن بتون جلوگیری میکند.همچنین از بتون در برابر باران اسیدی و یخبندان محافظت میکند. این چسب جهت مصرف در محیط های با رطوبت بالا بسیار مناسب میباشد.

کاربرد محصول

  • ایزولاسیون استخر
  •  ایزولاسیون سونا
  •  ایزولاسیون سرویس های بهداشتی
  •  اجرای بتون جدید روی بتون قدیم
  •  صنایع رنگ و کینیتکس

نکات ایمنی مصرف رزین کو پلیمر

  • خطرآتش گیری : این محصول قابلیت مشتعل شدن ندارد.
  •  هشدار حفاظتی: این محصول ممکن است باعث تحریک پوست و چشم شود. اما اثر سمیت آن روی سیستم های تنفسی و گوارشی به اثبات نرسیده است و هیچ گونه عوارض مزمن بر روی بدن ندارد.
  •  کمک های اولیه: درصورت تماس با چشم ، چشم ها را با مقدار زیادی آب بشویید و در صورت تورم به پزشک مراجعه کنید.درصورت تماس با بدن ، باعث تحریک پوست نمی شود. درصورت فرو بردن ماده ، اگرفردبیهوش است به هیچ وجه چیزی به او نخورانید و او را مجبوربه استفراغ کردن نکنید و سریعاً به پزشک مراجعه کنید.
  •  درصورتیکه فرد هوشیاراست به او دو ، تا چهارلیوان آب یا شیر بنوشانید.

شرایط نگهداری

این محصول میبایست در دمای ۲۵-۵ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت گردد. در این شرایط تا مدت زمان ۱۲ ماه میتوان آن را در انبار نگهداری نمود.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

پیگمنت

پیگمنت ضدخوردگی

رنگدانه سفید ۳۲  روی ارتو فسفات Zn۳(PO۴)۲ . ۲H۲O استفاده از زینک فسفات به عنوان رنگدانه ضد خوردگی، نخستین بار توسط باراکلا Barraclough و هاریسون Harrison در اواسط دهه ۱۹۶۰ پیشنهاد شد. دیگر پژوهشگران، حفاظت آهن و فولاد را با استفاده از رنگ های بر پایه زینک فسفات تأیید کردند. پیشنهاد شده است سازوکاری که زینک فسفات به عنوان رنگدانه ضدخوردگی

مستربچ

مستربچ کربنات کلسیم

کربنات کلسیم در گریدهای متنوع برحسب محصول نهایی فرمولاسیون شده است.    مزایای کربنات کلسیم  کاهش قیمت محصول چاپ پذیری بهتر با در صد استفاده متناسب کاهش در صد مصرف مستر بچ سفید بهبود پوشش دهی دوستدار محیط زیست به علت تجزیه سریع تر  غیر سمی و بی بو بودن آن   سوپر کامپاند کلسیم

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!