You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

چسب سلفون

چسب سلفون، چسبی برپایه آب است، چسب سلفون یکی از محبوب ترین محصولات تمام شرکت های نساجی است.

چسب سلفون به دو صورت چسب دستی و چسب خودکار تولید می شود. چسب سلفون اتوماتیک شفاف و به شکل مایع ویسکوز است. چسب اتوماتیک شفاف در دستگاه های سلفون کشی استفاده می شود. چرا که چسب سلفون شفاف باعث ایجاد فوم نمی شود و این چسب بسیار قوی است. 

چسب سلفون دستی شفاف است و در قالب مایع ویسکوز نیز وجود دارد. حداقل دما برای نگهداری چسب سلفون دستی ۰ درجه سانتیگراد است و بهترین درجه برای نگهداری چسب سلفون دستی بین ۵+ و ۴۰+ است و بهترین مدت برای نگهداری چسب سلفون ۶ ماه می باشد.

از چسب سلفون می توان در لمینیت چسب کاغذ استفاده کرد. از چسب سلفون می توان در تمامی عملیات چسب با آمونیاک استفاده کرد. چسب سلفون یک پوشش بسیار قوی برای استفاده در صنعت کاغذ و پارچه می باشد.

چسب سلفون  یک چسب بر پایه رزینهای امولسیونی PVA و آکریلیک میباشد که جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی دستی انجام می شود. این چسب مخصوص دستگاه های دستی بوده و برای کلیه دستگاهها قابل مصرف می باشد و دارای عملکرد بسیار خوبی در دستگاه و چسبندگی بالا می باشد.


کاربردها


  • چسب سلفون جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی اتوماتیک کاربرد دارد.


نکات ایمنی مصرف 


  • در هنگام استفاده از هر گونه ماده شیمیایی، اقدامات ایمنی معمول باید رعایت شود.
  •  پوست، چشم و مخاط در تماس طولانی مدت با پلیمر های اکریلیکی تحریک می شوند.بنابراین باید در محیطی که تهویه کامل در آن انجام می شود و با استفاده از دستکش و عینکی که اطرافش پوشیده شده کار کرد.


شرایط نگهداری


  • چسب سلفون در شرایط استاندارد انبار داری، دارای عمر مفید یک سال از تاریخ تولید می باشد.
  •  رزین باید از یخ زدگی و قرار گیری در معرض اشعه مستقیم آفتاب محافظت شود.
  •  بعد از هر بار مصرف درب ظرف باید کاملا” بسته شود.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب پارکت

این محصول برپایه رزینهای واتربیس دارای چسبندگی عالی به انواع سطوح چوبی،موزائیکی و… دارای مقاومت بالا و انعطاف پذیری مناسب بدون بو و قابل رقیق شدن با آب طراحی شده است. موارد کاربرد چسباندن چوب و پارکت بر روی انواع سطوح موزائیکی ، سیمانی و … ‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

مواد شیمیایی ساختمان

ترمیم کننده بتن دکوراتیو

ترمیم کننده بتن ، ملات آماده بر پایه سیمان با دانه بندی مناسب و بدون انقباض می‌باشد که با توجه به پلیمرهای به کار رفته در ساخت این محصول از چسبندگی قابل توجهی به سطوح زیرکار برخوردار می‌باشد.بااستانداردهای ASTM C387 وDIN 1045 و DIN 1048 مطابقت دارد. مشخصات فنی نوع : پودریرنگ : طوسی یون

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!