You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

چسب سلفون

چسب سلفون، چسبی برپایه آب است، چسب سلفون یکی از محبوب ترین محصولات تمام شرکت های نساجی است.

چسب سلفون به دو صورت چسب دستی و چسب خودکار تولید می شود. چسب سلفون اتوماتیک شفاف و به شکل مایع ویسکوز است. چسب اتوماتیک شفاف در دستگاه های سلفون کشی استفاده می شود. چرا که چسب سلفون شفاف باعث ایجاد فوم نمی شود و این چسب بسیار قوی است. 

چسب سلفون دستی شفاف است و در قالب مایع ویسکوز نیز وجود دارد. حداقل دما برای نگهداری چسب سلفون دستی ۰ درجه سانتیگراد است و بهترین درجه برای نگهداری چسب سلفون دستی بین ۵+ و ۴۰+ است و بهترین مدت برای نگهداری چسب سلفون ۶ ماه می باشد.

از چسب سلفون می توان در لمینیت چسب کاغذ استفاده کرد. از چسب سلفون می توان در تمامی عملیات چسب با آمونیاک استفاده کرد. چسب سلفون یک پوشش بسیار قوی برای استفاده در صنعت کاغذ و پارچه می باشد.

چسب سلفون  یک چسب بر پایه رزینهای امولسیونی PVA و آکریلیک میباشد که جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی دستی انجام می شود. این چسب مخصوص دستگاه های دستی بوده و برای کلیه دستگاهها قابل مصرف می باشد و دارای عملکرد بسیار خوبی در دستگاه و چسبندگی بالا می باشد.


کاربردها


  • چسب سلفون جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی اتوماتیک کاربرد دارد.


نکات ایمنی مصرف 


  • در هنگام استفاده از هر گونه ماده شیمیایی، اقدامات ایمنی معمول باید رعایت شود.
  •  پوست، چشم و مخاط در تماس طولانی مدت با پلیمر های اکریلیکی تحریک می شوند.بنابراین باید در محیطی که تهویه کامل در آن انجام می شود و با استفاده از دستکش و عینکی که اطرافش پوشیده شده کار کرد.


شرایط نگهداری


  • چسب سلفون در شرایط استاندارد انبار داری، دارای عمر مفید یک سال از تاریخ تولید می باشد.
  •  رزین باید از یخ زدگی و قرار گیری در معرض اشعه مستقیم آفتاب محافظت شود.
  •  بعد از هر بار مصرف درب ظرف باید کاملا” بسته شود.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

روان کننده دیرگیر

روان کننده قوی بتن است با خاصیت دیرگیرکنندگی که در بسیاری از پروژه‌های بزرگ و کوچک درفصول گرم سال ویا مناطق گرمسیری وجنوبی کشور، جهت دستیابی به کارائی مناسب با کاهش ۵ تا ۱۲ درصدی آب مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بااستاندارد ASTM C494 Tape D مطابقت دارد. مشخصات فنی نوع: مایع رنگ: قهوه ای

چسب

چسب گرما ذوب (هات ملت)

از این چسب برای اتصال دادن پلاستیک‌ها، چوب‌ها، کاغذ، سرامیک و فلزات استفاده فراوانی می‌شود. خاصیت چسبانندگی یک بسپار به نیروهای چسبندگی آن بستگی دارد. بعضی از بسپارها به خاطر داشتن گروه‌هایی با جاذبه‌های واندروالسی بیشتر چسبندگی خوبی دارند. بسپارهایی که چسبندگی خوبی نداشته باشند با افزودن یک اسید آلی یا موادی که گروه‌هایی با

پیمایش به بالا
error: Alert: Content is protected !!