You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

چسب سلفون

چسب سلفون، چسبی برپایه آب است، چسب سلفون یکی از محبوب ترین محصولات تمام شرکت های نساجی است.

چسب سلفون به دو صورت چسب دستی و چسب خودکار تولید می شود. چسب سلفون اتوماتیک شفاف و به شکل مایع ویسکوز است. چسب اتوماتیک شفاف در دستگاه های سلفون کشی استفاده می شود. چرا که چسب سلفون شفاف باعث ایجاد فوم نمی شود و این چسب بسیار قوی است. 

چسب سلفون دستی شفاف است و در قالب مایع ویسکوز نیز وجود دارد. حداقل دما برای نگهداری چسب سلفون دستی ۰ درجه سانتیگراد است و بهترین درجه برای نگهداری چسب سلفون دستی بین ۵+ و ۴۰+ است و بهترین مدت برای نگهداری چسب سلفون ۶ ماه می باشد.

از چسب سلفون می توان در لمینیت چسب کاغذ استفاده کرد. از چسب سلفون می توان در تمامی عملیات چسب با آمونیاک استفاده کرد. چسب سلفون یک پوشش بسیار قوی برای استفاده در صنعت کاغذ و پارچه می باشد.

چسب سلفون  یک چسب بر پایه رزینهای امولسیونی PVA و آکریلیک میباشد که جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی دستی انجام می شود. این چسب مخصوص دستگاه های دستی بوده و برای کلیه دستگاهها قابل مصرف می باشد و دارای عملکرد بسیار خوبی در دستگاه و چسبندگی بالا می باشد.


کاربردها


  • چسب سلفون جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی اتوماتیک کاربرد دارد.


نکات ایمنی مصرف 


  • در هنگام استفاده از هر گونه ماده شیمیایی، اقدامات ایمنی معمول باید رعایت شود.
  •  پوست، چشم و مخاط در تماس طولانی مدت با پلیمر های اکریلیکی تحریک می شوند.بنابراین باید در محیطی که تهویه کامل در آن انجام می شود و با استفاده از دستکش و عینکی که اطرافش پوشیده شده کار کرد.


شرایط نگهداری


  • چسب سلفون در شرایط استاندارد انبار داری، دارای عمر مفید یک سال از تاریخ تولید می باشد.
  •  رزین باید از یخ زدگی و قرار گیری در معرض اشعه مستقیم آفتاب محافظت شود.
  •  بعد از هر بار مصرف درب ظرف باید کاملا” بسته شود.

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

پیگمنت فلزی
پیگمنت

پیگمنت فلزی

فروش پودر آلومینیوم (آکلیل نقره ای) ۱۹۴۰ ولفانگ آلمان با سایز ۹ میکرون جهت کاربرد بتن سبک، رنگهای پودری،رنگهای مایع، اشیای تزئینی و لوازم آرایشی بهداشتی. فروش پودر آلومینیوم (آکلیل نقره ای) ۱۹۳۰ ولفانگ آلمان با سایز ۲۵ میکرون جهت کاربرد بتن سبک، رنگهای پودری،رنگهای مایع، اشیای تزئینی و لوازم آرایشی بهداشتی. فروش پودر مسی

مواد شیمیایی ساختمان

گروت پایه سیمانی نرمال

Grout یک محصول آماده به مصرفی است که فقط با افزودن مقدار معینی آب ، به ملاتی روان و بدون جمع شدگی تبدیل می‌گردد. این محصول به گونه ای تولید گشته که بتوان آنرا به شکل خمیری و یا روان به آسانی برای تسطیح، گروت ریزی و یا پر کردن گودالها استفاده نمود بطور کلی

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!