You dont have javascript enabled! Please enable it! چسب سلفون - ویستا پلیمر پارس

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید محصولات پلیمری

چسب سلفون

چسب سلفون، چسبی برپایه آب است، چسب سلفون یکی از محبوب ترین محصولات تمام شرکت های نساجی است.

چسب سلفون به دو صورت چسب دستی و چسب خودکار تولید می شود. چسب سلفون اتوماتیک شفاف و به شکل مایع ویسکوز است. چسب اتوماتیک شفاف در دستگاه های سلفون کشی استفاده می شود. چرا که چسب سلفون شفاف باعث ایجاد فوم نمی شود و این چسب بسیار قوی است. 

چسب سلفون دستی شفاف است و در قالب مایع ویسکوز نیز وجود دارد. حداقل دما برای نگهداری چسب سلفون دستی ۰ درجه سانتیگراد است و بهترین درجه برای نگهداری چسب سلفون دستی بین ۵+ و ۴۰+ است و بهترین مدت برای نگهداری چسب سلفون ۶ ماه می باشد.

از چسب سلفون می توان در لمینیت چسب کاغذ استفاده کرد. از چسب سلفون می توان در تمامی عملیات چسب با آمونیاک استفاده کرد. چسب سلفون یک پوشش بسیار قوی برای استفاده در صنعت کاغذ و پارچه می باشد.

چسب سلفون  یک چسب بر پایه رزینهای امولسیونی PVA و آکریلیک میباشد که جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی دستی انجام می شود. این چسب مخصوص دستگاه های دستی بوده و برای کلیه دستگاهها قابل مصرف می باشد و دارای عملکرد بسیار خوبی در دستگاه و چسبندگی بالا می باشد.


کاربردها


  • چسب سلفون جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی اتوماتیک کاربرد دارد.


نکات ایمنی مصرف 


  • در هنگام استفاده از هر گونه ماده شیمیایی، اقدامات ایمنی معمول باید رعایت شود.
  •  پوست، چشم و مخاط در تماس طولانی مدت با پلیمر های اکریلیکی تحریک می شوند.بنابراین باید در محیطی که تهویه کامل در آن انجام می شود و با استفاده از دستکش و عینکی که اطرافش پوشیده شده کار کرد.


شرایط نگهداری


  • چسب سلفون در شرایط استاندارد انبار داری، دارای عمر مفید یک سال از تاریخ تولید می باشد.
  •  رزین باید از یخ زدگی و قرار گیری در معرض اشعه مستقیم آفتاب محافظت شود.
  •  بعد از هر بار مصرف درب ظرف باید کاملا” بسته شود.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

چسب

چسب موکت

چسب موکت به فرم مایع کهربایی رنگ می باشد که به همراه رزینهای صنعتی و حلالهای مختلف از بهترین مواد اولیه تولید گردیده است و در رده چسبهای تماسی بر پایه حلال می باشد . چسبی است همه کاره ، مقاوم به آب ،روغن که جهت چسباندن انواع موکت کف پوش به سطوح سیمانی و کاشی و

مستربچ

مستربچ افزودنی اصلاح کننده ویسکوزیته
(viscosity modifier)

ویسکوزیته محصول یا همان سیالیت مواد در فرآیندهای بخصوص بر حسب نوع تولید محصول نهایی اصلاح می شود با شکستن پیوند های مولکولی و ایجاد یکنواختی در وزن مولکولی مواد انجام می شود .   مزایای استفاده از مستربچ افزودنی اصلاح کننده ویسکوزیته  دوام و پایداری بیشتر محصول  امکان فرایند پذیری و انجام پروسه تولید

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن