You dont have javascript enabled! Please enable it!

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

ویستا پلیمر پارس

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی

مستربچ افزودنی ضد قارچ (Anti Fungal)

مستربچ افزودنی ضد قارچ  حاوی نانو ذرات بایوسید (کشنده میکرو ارگانیسم) با ترکیبات جدید بر پایه نانو ذرات اکسید فلزی میباشند که به خوبی در شرایط خاصی فرایند شده‌اند و در حین فرایند به خوبی با مواد اولیه ممزوج شده و در شرایط مختلف محیطی مانند رطوبت خشکی و فضای تاریک عملکرد خود را به خوبی حفظ می کنند. افزودنی ضد قارچ در طی فرآیند اکستروژن در ماتریس پلیمر گنجانیده می شود. پس از اکستروژن مواد افزودنی به سطح پلیمر مهاجرت می کنند ،تا جایی که مواد افزودنی باعث افزایش کشش سطح پلیمر می شوند. مقدار کمی از افزودنی ضد قارچ در قطرات آب حل می شود و تنش سطحی آب را کاهش می دهد. 

 

 مزایای استفاده از مستربچ افزودنی ضد قارچ 


  •  جلوگیری از شکل گیری میروارگانیسم ها بخصوص قارچ 


کاربرد استفاده از مستربچ افزودنی ضد قارچ


  • محصولات بسته بندی مواد غذای 
  • مخازن پلی اتیلن دورانی 
  • فیلم های گلخانه ای 

 

به این محصول نیاز دارید ؟

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

مواد شیمیایی ساختمان

سوپر روان کننده نرمال

این محصول برپایه پلی کربوکسیلیک – اتر بوده و با فوق روان کننده‌های متداول که بر پایه نفتالین فرمالدئید و یا ملامین سولفونات هستند، متفاوت است بطوریکه علاوه بر افزایش الکتریسیته ساکن بین ذرات سیمان که منجربه پخش شدن ذرات سیمان می‌گردد، وجود شاخه‌های جانبی در زنجیره‌های مولکولی نیز،مانع از جذب شدن ذرات سیمان پخش شده گردیده، که این خود عاملی مهم و اساسی درافزایش روانی بتن می‌باشد.

مواد شیمیایی ساختمان

پودر میکروسیلیس

استفاده از میکروسیلیس در بتن ریزی‌های مجاور سواحل دریاها به طور جدی مورد توجه مهندسین ساختمان قرار گرفته است. به دلیل خصوصیات بارز پوزولانی میکروسیلیس، استفاده از آن جهت بهبود خواص مکانیکی و افزایش دوام بتن در کشور‌های پیشرفته رو به افزایش است. میکروسیلیس یک محصول فرعی حاصل از کوره‌های قوس الکتریکی در جریان تولید

به بالای صفحه بردن
error: Alert: Content is protected !!